ADD de nöbet değişimi

Ankara Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Karadeniz Bölge Sorumlusu seçilen Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Samsun Şube Başkanı Birol Yelekin, görevini Dr. Abdurrrahman Akbaş a devretti

ADD de nöbet değişimi
Geçtiğimiz günlerde Ankara Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Karadeniz Bölge Sorumlusu seçilen Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Samsun Şube Başkanı Birol Yelekin, Gırgır Kafe de yapılan bir yemekle görevini Dr. Abdurrrahman Akbaş a devretti. Yelekin, Samsun da yakaladığımız enerjiyi tüm bölgeye yayacağız dedi.

GURURLA DEVREDİYORUM
2010 yılında ADD Samsun Şube Başkanı olduğunu belirten Yelekin, Göreve gediğim ilk günden bu yana heyecanımı hiç yitirmedim. Üç dönem boyunca büyük bir gururla yaptığım görevimi Abdurrahman Akbaş a devrediyorum. Artık Samsun Bölge Sorumlusu olarak 11 şehrin sorumluluğunu üstlendim. Samsun da yakaladığımız enerjiyi tüm bölgeye yayacağız diye konuştu.

Dr Abdurrrahman Akbaş ise, Birol Yelekin den aldığı görevi en iyi şekilde sürdüreceğini kaydetti. Yemeğe, ADD Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ve ADD Samsun Şubesi Gençlik Kolları üyeleri katıldı.

Ayşe KUŞCU


EN ÇOK OKUNANLAR

Tavşanlı - Emet Karayolunda trafik kazası: 7 yaralı

1 Tavşanlı - Emet Karayolunda trafik kazası: 7 yaralı

Kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı

2 Kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı

Bilecik'te yol verme meselesi kanlı bitti: 1 yaralı

3 Bilecik'te yol verme meselesi kanlı bitti: 1 yaralı

Eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şahıs hayatını k

4 Eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şahıs hayatını k