Adaletli olun

OMÜ Mühendislik Fakültesi 2013-2014 eğitim yılında 850 mezun verdi. Öğrencilere seslenen Dekan Prof. Dr. Fehmi Yazıcı, Tek arzumuz sizlerin doğru, adaletli, vatanını seven örnek insanlar olmanızdır dedi

 Adaletli olun
OMÜ Mühendislik Fakültesi 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, OMÜ Nuri Asan Halı Sahası’nda yapıldı. Törene Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Bekdemir, OMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halis Ölmez, OMÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fehmi Yazıcı, mühendis odalarının temsilcileri, akademisyenler, öğrenciler ve aileler katıldı.

ÖNCELİKLİ HEDEFİNİZ PARA OLMAMALI
Mezun olan öğrencilere seslenen OMÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fehmi Yazıcı, “Bizler sizleri iyi bir mühendis olarak yetiştirmek için elimizden geleni yaptık. Tek arzumuz sizlerin doğru, adaletli, vatanını seven örnek insanlar olmanızdır. Bundan sonra atılacağınız iş hayatınızda size tavsiyem öncelikli hedefinizin para olmaması, azimle ve hırsla çalışarak başarılı olmanızdır. Başarı sonrası para zaten gelecektir. Bu duygu ve düşüncelerle sizleri bugün buradan uğurlarken, ileriki hayatınızda başarılar ve mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL
Konuşmaların ardından Mühendislik Fakültesi’nin birincisi İnşaat Mühendisi Bölümü öğrencisi Ömer Mercimek, ikincisi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencisi Orhan Ceylan ve üçüncüsü Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencisi Gökhan Ceylan, plaketlerini Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Bekdemir’in elinden aldılar. Törende. OMÜ Mühendislik Fakültesi’nin; “Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinde ilk üçe giren öğrencilere de hediyeleri verildi. Tören, diplomalarını alan öğrencilerin keplerini havaya fırlatmalarıyla sona erdi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da iş adamı intihar etti

1 Samsun'da iş adamı intihar etti

Samsun fırtına gibi Sakaryaspor sıkıntılı

2 Samsun fırtına gibi Sakaryaspor sıkıntılı

11 Aralık Salı Samsun hava durumu.. O saatlere dikkat!

3 11 Aralık Salı Samsun hava durumu.. O saatlere dikkat!

İmparator'un isyanı

4 İmparator'un isyanı

Samsun'da fırtına dehşeti: 3 yaralı

5 Samsun'da fırtına dehşeti: 3 yaralı

Samsun'u fırtına vurdu! Ağaçlar devrildi, çatılar uçtu

6 Samsun'u fırtına vurdu! Ağaçlar devrildi, çatılar uçtu

Sakaryaspor-Samsunspor maçının bilet fiyatları açıklandı

7 Sakaryaspor-Samsunspor maçının bilet fiyatları açıklandı

Erkam Reşmen geri dönüyor

8 Erkam Reşmen geri dönüyor

Samsun yolunda korkunç kaza!

9 Samsun yolunda korkunç kaza!

Samsun'da lise öğrencisine sınıfta bıçaklı saldırı

10 Samsun'da lise öğrencisine sınıfta bıçaklı saldırı