BAŞKAN NE DERSE O

Sivasspor, Balıkesirspor ve Ankaraspor un istediği Musa Sinan Yılmazer, Başkanımız Emin Kar ile sürekli görüşüyorum. Başkanımıza Ankaraspor a gitmek istemediğimi söyledim. Her futbolcu gibi benim de Süper Lig de oynamak gibi hayalim var. Olursa Süper Li

BAŞKAN NE DERSE O
Samsunspor un başarılı oyuncusu Musa Sinan Yılmazer, hakkında çıkan transfer haberlerinin ardından açıklamalarda bulundu. Sözlerinin yanlış anlaşıldığına dikkat çeken tecrübeli kanat oyuncusu, Ben başkanımız Emin Kar ile sürekli görüşüyorum. Beni isteyen kulüpler var. Devre arası da vardı, şimdi de var. Sivassapor, Balıkesirspor ve Ankaraspor bu kulüpler. Ancak ben başkanımıza Ankaraspor a gitmek istemediğimi söyledim. Her futbolcu gibi benim de Süper Lig de oynamak gibi hayalim var. Olursa Süper Lig e giderim dedi.

BAŞKANIMIZLA GÖRÜŞTÜM
Samsunspor un sözleşmeli oyuncusu olduğunu vurgulayan Musa Sinan Yılmazer, Başkanımız Emin Kar, transferim konusunda ne derse o.  Çünkü kendisiyle sürekli görüşüyorum. Samsunspor u ve taraftarı çok seviyorum.  Onlarında beni sevdiğini biliyorum. Sözlerimin yanlış algılanmasını hiç istemem. Çünkü ben kariyerim boyunca en iyi futbolumu Samsunspor da oynadım. Samsunspor daki günlerimi de asla unutmayacağım. Benim için çok özel yeri olan bir kulüp Samsunspor. İnşallah hayırlısı olur diye konuştu.  

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı kavga: 1 ölü

1 Silahlı kavga: 1 ölü

Gündem transfer

2 Gündem transfer

Samsun'da intihar girişimi!

3 Samsun'da intihar girişimi!

Arayışa devam

4 Arayışa devam

Son idman Sakarya'da

5 Son idman Sakarya'da

Liderliğe gittiler

6 Liderliğe gittiler

Hoşgeldiniz

7 Hoşgeldiniz

Atatürk Stadı kapalı gişe

8 Atatürk Stadı kapalı gişe

Kaza yaptı, otomobili bırakıp kaçtı

9 Kaza yaptı, otomobili bırakıp kaçtı

15 Aralık Cumartesi Samsun hava durumu!

10 15 Aralık Cumartesi Samsun hava durumu!