SAMSUN UN KRALI ŞAMPİYONLUĞA GİDİYOR

Samsun da U-13 Ligi ni birinci olarak tamamlayan Kadıköyspor, Türkiye Şampiyonası ilk etap maçları için Giresun a gidecek. Sıkı çalışmalar gerçekleştiren takım, grup maçlarında birinci olursa son 20 takım arasına kalacak. Antrenör Akın Türker, Amacımız d

SAMSUN UN KRALI ŞAMPİYONLUĞA GİDİYOR
SIKI ÇALIŞIYORLAR
Samsun amatörünün köklü kulüplerinden Kadıköyspor, başarı üstüne başarı elde etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye ikincisi olan U-14 takımının ardından, U-13 takımı da zafere koşuyor. Kırmızı- Beyazlı kulüp, 24-27 Haziran da yapılacak U-13 Ligi Türkiye Şampiyonası 1. Etap maçları için Giresun a gidecek. Oldukça sıkı çalışmalar gerçekleştiren Kadıköyspor, Samsun da birinci olarak tamamladığı U-13 Ligi nin grup maçlarında da aynı başarıyı elde etmek istiyor. Takım, Giresun grubunu 1. olarak tamamladığı takdirde, Türkiye de son 20 takım arasına kalacak. 

BAŞARACAĞIMIZA İNANIYORUM
Grup müsabakalarına haftanın 4 günü gerçekleştirdikleri antrenmanlarla hazırlandıklarını ifade eden Kadıköyspor U-13 Takımı Antrenörü Akın Türker, Normal sezonu birinci olarak tamamladık. Samsun U-13 Ligi nde ve diğer gruplarda gösterdiğimiz başarıyı, Türkiye Şampiyonası nda da göstermek. Hedeflerimiz her zaman ileriye dönük başarılar sağlamak. Takımıma güveniyorum ve bu nedenle Giresun grubunda başarılı olacağımıza inanıyorum diye konuştu. Kırmızı Beyazlıların Giresun grubundaki rakipleri ise Çorum, Orduspor, 1461 Trabzon, Amasya ve Rize Pazarspor olarak belirlendi.

ÖRNEK BİR KULÜP
Öte yandan Kadıköyspor Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu nun resmi yayın organı olan Futbol Gelişim dergisine de, elde ettiği sayısız başarılar ile konu oldu. 8. sayısında ilk kez bir amatör takımı sayfalarına taşıyan dergide, Örnek bir amatör kulüp, Kadıköyspor başlığı ile Kadıköyspor dan övgüler ile bahsedildi. Geçmiş sayılarında sadece 7 Süper Lig altyapı takımının tanıtımını yapan derginin son sayısında Kadıköyspor un yer alması, Samsun temsilcisi kulübün geldiği başarılı noktayı da gözler önüne sermiş oldu.

Onur EROL


EN ÇOK OKUNANLAR

Eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şahıs hayatını k

1 Eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şahıs hayatını k

Bilecik'te yol verme meselesi kanlı bitti: 1 yaralı

2 Bilecik'te yol verme meselesi kanlı bitti: 1 yaralı

Kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı

3 Kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı

Tavşanlı - Emet Karayolunda trafik kazası: 7 yaralı

4 Tavşanlı - Emet Karayolunda trafik kazası: 7 yaralı