GENÇ, YENİ MAHALLELERİ GEZDİ

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, yeni mahallelerde atıl durumdaki binaları Hanımlar Konağı na çevireceklerini ve okul-cami bahçelerini düzenleyeceklerini söyledi.

GENÇ, YENİ MAHALLELERİ GEZDİ
Canik in yeni mahallelerini dolaşan Başkan Osman Genç, Adatepe, Kestanepınar, Toygar, Muratlı, Alibeyli ve Gürgenyatak Mahallelerini ziyaret etti. Ak Parti Canik İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ile muhtarların da hazır bulunduğu gezide, mahallelerde incelemelerde bulunan ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Genç, eksiklikleri yerinde dinleyip, tespit etti. 
Özellikle okul ve camilerde tespitlerde bulunan Başkan Osman Genç, çocukların sağlıklı eğitim almasına olanak vermeyen okullarda tadilat çalışması ve çevre düzenlemesi yapılacağını söyledi. Halkın ortak kullanım alanlarından camilerin de çevrelerinde iyileştirme çalışmalarını yapacaklarını ifade eden Genç, atıl durumdaki kullanılmayan eski okul binalarının da Hanımlar Konağı na dönüştürüleceğini belirtti.
Yaptığı tespitlerini ilgili müdürlere not aldıran Başkan Genç, Mahallelerimizde gezilerimiz bundan sonra da devam edecek. Biz her zaman şantiyede olduk. Canik te birçok sorunu böyle çözdük. Bu gezilerimizin amacı da hem vatandaşlarımızı ziyaret etmek, hem de eksiklikleri yerinde tespit etmek. Çünkü bir eksiklik veya sorun en iyi yerinde görülerek çözülür ve o sorunu en iyi orada yaşayanlar bilir. Mahallelerimizde eksik olan ne varsa halkımızla birlikte öncelik durumuna göre sırasıyla gidereceğiz dedi.
Canik i bütün mahalleleriyle birlikte topyekun kalkındırma amacında olduklarını dile getiren Başkan Genç, Biz ilçemizin her yerine, her bir vatandaşımıza eşit hizmet götürme gayreti içerisindeyiz. Biz bireye, aileye, topluma, şehre bir bütünlük anlayışıyla bakıyoruz. Şehir üzerinde bütüncül bir bakış açımız var ve her mahalleyi, her sokağı kendi evimiz gibi hissediyoruz. İlçemizin bütününü kucaklıyoruz şeklinde konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun oldu

1 Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun oldu