ADİLOVİÇ-OLIVEIRA TAKASI

Azerbaycan ın Karabağ takımı Adiloviç i kadrosuna katmak isterken Samsunspor un iyi para verilmesi halinde transfere sıcak baktığı, takasında gündeme geldiği öğrenildi. Kırmızı-Beyazlı ekibin Adiloviç i verip Oliveira yı almak istediği ancak Karabağ ın bu

ADİLOVİÇ-OLIVEIRA TAKASI
SAMSUN İSTİYOR
Samsunspor un golcüsü Eldin Adiloviç, Azerbaycan takımlarının gözdesi. Bir süre önce Almanya 2. Lig ekiplerinden Kaiserslautern in Adiloviç için yaptığı teklife Samsunspor olumsuz cevap vermişti. Bu gelişmenin ardından Azerbaycan ın Karabağ takımının yanı sıra 4 ekibin daha Bosna Hersekli oyuncuyu kadrosuna katmak istediği öğrenildi. Transferde ısrarcı olan Karabağ ın yüksek bonservis bedeli vermesi halinde Adiloviç in satılabileceği konuşulurken takasın da gündem de olduğu öne sürüldü. 

KARABAĞ YANAŞMIYOR
Samsunspor un Adiloviç i verip Karabağ dan 25 yaşındaki Brezilyalı orta saha oyuncusu Richard Almeida de Oliveira yı kadrosuna katmayı hedeflediği öğrenildi. Uzun süredir seyredilen ve çok beğenilen Oliveira nın takası konusunda Azerbeycan kulübüyle görüşme yapıldığı da ifade edildi. Ancak Karabağ ekibinin takımın gözdesi durumundaki Oliveira yı bırakmayı düşünmediği bu nedenle de takasın gerçekleşme olasılığının şuan itibariyle çok zayıf olduğu sızan bilgiler arasında. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU
EN ÇOK OKUNANLAR

Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

1 Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

Beyoğlu'nda trafik kazası; 2 yaralı

2 Beyoğlu'nda trafik kazası; 2 yaralı

Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

3 Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

Kırıkhan'da çocuklardan askeri konvoya sevgi seli

4 Kırıkhan'da çocuklardan askeri konvoya sevgi seli

Çaldığı otomobil ile 10 kilometre boyunca polisten kaçtı

5 Çaldığı otomobil ile 10 kilometre boyunca polisten kaçtı

Bursa'da Fenerbahçe'ye yoğun güvenlik önlemi

6 Bursa'da Fenerbahçe'ye yoğun güvenlik önlemi