AİLESİ GURUR DUYUYOR

653. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan olan Samsun Büyükşehir Belediyesi sporcusu Fatih Atlı nın Samsun daki baba evinde büyük sevinç yaşandı.

AİLESİ GURUR DUYUYOR
Finalde İsmail Balaban’ı mağlup ederek Başpehlivan olan Fatih Atlı nın Samsun un Ladik ilçesi Kova Mahallesi Turgutreis Sokak taki baba evinde büyük sevinç yaşandı. Baba Bahattin Atlı, oğlunun final müsabakasını kahvehanede televizyondan izlediğini belirterek, Oğlumu televizyondan izlerken kalbim yerinde durmuyordu. Kahvehanede beni zor zaptettiler. Çok çalışmıştı. Sonunda hayaline kavuştu dedi.

Anne Remziye Atlı, Çocuğumuz çok çalıştı, emek verdi. Kendini adadı. Allah da bugüne nasip etti. Çok mutlu olduk. Kaç yıldır bekliyordu. Kendi emekleriyle, kendi çabasıyla bugünlere geldi. Çok şükür çok mutluyuz. Televizyondan izlerken çok heyecanlandık diye konuştu.

Fatih Atlı nın ablası Canan Atlı, kardeşinin yıllardır istediği bir şeyi sonunda başardığını ifade ederken, diğer abla Necla Kölebaş ise uzun yıllar çalıştığını ve emeklerinin ziyan olmadığını söyledi. Enişte Ali Kölebaş ise, Fatih bizim gurur kaynağımız. Çok çalıştı. Her başpehlivanın istediği buydu. Bunu da çok çalışarak başardı. Kendisinden Allah razı olsun. Bize bu mutluluğu yaşattı. Annesine de teşekrür ediyorum. Böyle bir evlat doğurduğu ve yetiştirdiği için şeklinde konuştu.

Fatih Atlı nın komşusu Sadi Koşar da, Fatih güreşe 15 yaşında başladı. Biz Fatih e çok inandık. Kemer alacağı inancımız sürekli devam etti. Kısmet bu güneymiş. Çok yetenekli ve akıllı bir sporcu. Daha önce de Kırkpınar da derece yaptı. Ancak sakatlıklar da yaşadı. Memleket olarak kendisiyle gurur duyuyoruz. İnşallah ebedi kemer sahibi olur. Dualarımız onunla ifadelerini kullandı.

Baba Bahattin Atlı ile anne Remziye Atlı, oğullarını telefonla arayarak başarısını kutladılar.

Fatih Atlı için memleketi Ladik ilçesinde karşılama töreni düzenleneceği öğrenildi.
İHAEN ÇOK OKUNANLAR

Eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şahıs hayatını k

1 Eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şahıs hayatını k

Bilecik'te yol verme meselesi kanlı bitti: 1 yaralı

2 Bilecik'te yol verme meselesi kanlı bitti: 1 yaralı

Tavşanlı - Emet Karayolunda trafik kazası: 7 yaralı

3 Tavşanlı - Emet Karayolunda trafik kazası: 7 yaralı

Kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı

4 Kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı

Marmaris'te çıkan yangında 78 yaşındaki kadın hayatını kaybetti

5 Marmaris'te çıkan yangında 78 yaşındaki kadın hayatını kaybetti