Önceliğimiz tesisleşme

Türkiye Bilardo Federasyonu nun Samsunlu Başkan Vekili Cumabey Germi, Türkiye de bilardo sporu adına başlattığımız tesisleşme çalışmamızın ilk adımını Samsun da atmayı planlıyoruz dedi\r\n

Önceliğimiz tesisleşme
KISA ZAMANDA BAŞARI
Türkiye Bilardo Federasyonu, geçtiğimiz günlerde Olağanüstü Genel Kurul toplantısı gerçekleştirdi. Toplantının gerçekleşmesi için kulüpler delegeleri bazında 62 imza gerekirken, 78 imzayla genel kurul toplandı. Toplantı sonunda ise Ersan Ercan yeni başkan olarak göreve başladı. Öte yandan Bilardo Samsun İl Temsilcisi olarak görev yapan Cumabey Germi de Federasyon Başkan Vekili olarak göreve geldi. Bu dönem itibariyle Samsun da ve Türkiye de bilardo sporunun gelişmesi adına önemli adımların atılacağını ifade eden Cumabey Germi, 62 imza ile gerçekleştirilebilen genel kurula biz 78 imzayla gittik. Genel kuraldan ise zaferle ayrıldık. Bizim buraya gelmemizdeki amaç Samsun da ve Türkiye de bilardo sporu adına daha önemli işler yapabilmek. Bunuda sağlamak için bir ay gibi kısa sürede Milli Takım dan bir Avrupa Şampiyonu çıkararak başarı zincirine başladık. Öte yandan artistlik şampiyonada da Barış Cin kardeşimiz Avrupa Şampiyonluğuna imza attı. Bunlar gözle görülebilir önemli gelişmelerdir diye konuştu.

TESİSLEŞME ÇALIŞMALARIMIZ VAR
Biz, Türkiye de bilardo sporuna nasıl daha fazla birşeyler kazandırırız ? diyerek çıktığımız bu yolda kıza zamanda önemli işler başardık. Başkanımız Ersan Ercan da bu işe gönlünü koymuş birisi. Hepimiz kısa sürede daha fazla yol katetmek için canla başla çalışacağız. Ayrıca, bilardoda Türkiye genelinde tesisleşme adına bir çalışmamız var. Fazla bütçe gerektirmeyen bu çalışmamızın ilk adımını Samsun da atmayı planlıyoruz. Çünkü Samsun da gözle görülür bir potansiyel var. Yetenekli gençlerimizi başarının zirvesine taşımak için önce Samsun da tesisleşme projemizin adımlarını atacağız. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü nün ilerleyen dönemlerde bize desteklerinin olacağına inanıyoruz. Bu sayede daha yetenekli ve başarılı sporcular yetiştirebileceğimizi biliyoruz dedi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı kavga: 1 ölü

1 Silahlı kavga: 1 ölü

Atatürk Stadı kapalı gişe

2 Atatürk Stadı kapalı gişe

Samsun'da intihar girişimi!

3 Samsun'da intihar girişimi!

Gündem transfer

4 Gündem transfer

Arayışa devam

5 Arayışa devam

Dikkat çeken ayrıntı

6 Dikkat çeken ayrıntı

Dere içinde ölü bulundu

7 Dere içinde ölü bulundu

15 Aralık Cumartesi Samsun hava durumu!

8 15 Aralık Cumartesi Samsun hava durumu!

Hoşgeldiniz

9 Hoşgeldiniz

Liderliğe gittiler

10 Liderliğe gittiler