Parayı veren oyuncu alır

Samsunspor da muhalefet diye bir kavramın olmadığını dile getiren Ersöz, Herkesi bekliyoruz. Kapımız açık. Gelmedikleri takdirde ben onlara gideceğim dedi. Futbolculara tekliflerin olduğunu ifade eden Ersöz, Değerini bulmayan hiçbir futbolcuyu vermey

Parayı veren oyuncu alır
MUHALEFET DİYE KAVRAM YOK 
Samsunspor Basın Sözcüsü İbrahim Ersöz, Samsun’da bir sinerji oluşturmaya çalıştıklarını belirterek, Bunun gayreti içerisindeyiz. Hiçbir şekilde dargınlıklara müsaade etmeyen bir tavır sergiliyoruz. Tüm kapılarımız herkese açık.  Muhalefet diye bir kavram yok. Çünkü burası Samsunspor. Dostlarımızı ve kardeşlerimizi bekliyoruz. Dün dünde kalmıştır. Bugün yeni bir sayfadır. Geldikleri takdirde kapımız açıktır. Gelmezlerse ben ziyaretlerine gideceğim ve bir şekilde kucaklaşacağız dedi. 

DEĞERİNİ BULMADAN VERMEYİZ 
Futbolculara tekliflerin olduğunu bir kez daha tekrarlayan Ersöz, değerini bulmayan hiçbir futbolcuyu vermeyeceğiz. Umar içinde aynı şey geçerli. Yine bazı oyuncularımıza teklifler var. Canberk e de öyle. Ancak Canberk bizim değerimiz. Onun biraz daha zamana ihtiyacı var. Bir oyuncumuza yurt dışından da teklif geldi. Kimse Samsunspor un durumundan faydalanmak gibi bir düşünceye kapılmasın. Oyuncuları alalım diye düşünmesin. Rakamları belirledik, getiren alır diye konuştu. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

1 Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü

2 Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü

Yaşlı çift ölü olarak bulundu

3 Yaşlı çift ölü olarak bulundu

Kaynanası yüzünden kendini yakmaya kalktı

4 Kaynanası yüzünden kendini yakmaya kalktı

Bursa'nın 2019 bütçesi 2 milyar 550 milyon TL

5 Bursa'nın 2019 bütçesi 2 milyar 550 milyon TL