KEDİYE ANNELİK YAPIYOR

Samsun da Gökhan ve Sinem Güven çiftinin sokakta yaralı halde bulduğu ve veteriner hekimlerin yaşamaz dediği kediye, evde besledikleri golden retriever cinsi Hera adlı köpekleri adeta sahip çıktı\r\n

KEDİYE ANNELİK YAPIYOR
Atakum İlçesi nde yaşayan Gökhan ve eşi Sinem Güven in, Hera isimli köpekleri, adeta annelik yaptığı yavru kediyi yanından ayırmıyor. Hayvansever Sinem Güven, Aslan adını verdikleri yavru kediyi sokakta yaralı bulduklarını ve götürdükleri veteriner hekimin yaşamaz demesine rağmen eve getirdiklerini söyledi.  

YANINDAN AYIRMIYOR
Evde 3 köpek ve bir kedi daha beslediklerini söyleyen Güven, Aslan ı eve getirdiklerinde ummadıkları bir durumla karşılaştıklarını belirtti.
Hera nın yaralı yavru kediye sahip çıktığını ve adeta ona annelik yaptığını ifade eden Güven, Normalde kedi ve köpek anlaşamaz ama Hera ona sahip çıktı, yaralı kediyi kolları arasına alarak büyüttü. Yaralarını yalayarak iyileştirdi. Şimdi ise hiç ayrılmıyorlar dedi.

HEPSİNİN HİKAYESİ AYRI
Evde 3 köpek ve 2 kediye baktıklarını belirten Güven, şunları kaydetti: Hepsinin bir hikayesi var. Hera, 2 aylık yavruyken bir aile tarafından alınmış ama sonra bakamadıkları için sokağa atılmış. Pekinez cinsi Bücür adını verdiğimiz köpeğimizi de yine kapımıza terk etmişlerdi. Sokak köpeğimiz var adı Garip. Ona otomobil çarpmış ve kalçası kırılmıştı. Onu tedavi ettirdik ancak halen tek bacağını kullanamıyor. Hera nın sahip çıktığı Aslan ı da zaten sokakta yaralı bulduk. Bir kedimiz daha var, onun da annesi ve kardeşlerini köpekler parçalamıştı, bulduğumuzda korkudan titriyordu.
Köpekleri Garip in sokakta yaşamasına rağmen çok ürkek bir hayvan olduğunu ifade eden Güven, Özellikle gök gürültüsü olduğunda inanılmaz korkuyor ve hemen yatağın altına gizleniyor. Ayrıca yine silah sesinden de aynı şekilde ürküyor şeklinde konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

1 Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

2 Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

Beyoğlu'nda trafik kazası; 2 yaralı

3 Beyoğlu'nda trafik kazası; 2 yaralı

Kırıkhan'da çocuklardan askeri konvoya sevgi seli

4 Kırıkhan'da çocuklardan askeri konvoya sevgi seli

Çaldığı otomobil ile 10 kilometre boyunca polisten kaçtı

5 Çaldığı otomobil ile 10 kilometre boyunca polisten kaçtı

Bursa'da Fenerbahçe'ye yoğun güvenlik önlemi

6 Bursa'da Fenerbahçe'ye yoğun güvenlik önlemi