SOKAK FUTBOLU BAŞLIYOR

1453 Fatih Spor Kulübü tarafından her yıl yapılan ve geleneksel hale gelen etkinliklerden birisi olan Sokak Futbolu Turnuvası Ramazan ayı ile birlikte başlıyor\r\n

SOKAK FUTBOLU BAŞLIYOR
ÖDÜLLER VERİLECEK
1453 Fatih Spor Kulübü nün organize ettiği Mahalleler Arası Sokak Futbol Turnuvası, 50 takım ve 500 sporcunun katılımı ile yarın başlıyor. Her yıl ilginin gittikçe arttığı turnuvada bu yıl yine takımlar şampiyonluk için mücadele edecek. Turnuvaya büyüklerden oluşan 26 A takımı, gençlerden oluşan 16 genç takımı, 4 yıldızlar takımı ve 4 kızlar takımı olmak üzere 50 takım katılacak. Turnuva sonunda dereceye giren takımlara 1453 Fatih Spor Kulübü tarafından ödüller verilecek. 

RAMAZAN BOYUNCA SÜRECEK
Her yıl olduğu gibi bu yılda katılımın oldukça fazla olmasından memnun olduklarını ifade eden 1453 Fatih Spor Kulübü Başkanı Tonguç Ali Anıl, Her Ramazan ayında düzenlediğimiz futbol turnuvasına bu sene yine oldukça fazla katılım oldu. Oynanacak müsabakalara olan ilgi bizleri çok memnun etti. Düzenlenen bu turnuvada erkeklerin yanı sıra küçük kızlarımız da futbol oynayarak keyifli dakikalar geçiriyor. Ramazan ayı boyunca her gün devam edecek turnuvamıza tüm halkımızı davet ediyoruz diye konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

1 Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü

2 Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü