Özden iddialı konuştu

Samsun Genç İş Adamları Derneği (SAMGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özden, Samsunlu işadamları olarak, diğer şehirlerden çıkan Türkiye markalarının başarı hikayelerini kıskandıklarını belirterek, SAMGİAD olarak şehrimizin vizyonunu değiştireceğiz de

Özden iddialı konuştu
Samsun Genç İş Adamları Derneği (SAMGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özden, 2014-2016 dönemi yeni yönetim kurulu ve SAMGİAD Yeni Dönem Stratejik Vizyonunu tanıtmak için basın toplantısı düzenledi. Büyük Samsun Otel de gerçekleşen toplantıda, Samsun un vizyonunu değiştirmek istediklerini kaydeden Özden, Kayseri, İnegöl, Gaziantep, Denizli, Gaziantep ve Eskişehir den çıkan markaları kıskandıklarını vurguladı.

CESARETLE SORACAĞIZ
Samsun da çok sayıda marka çıkartmak istediklerini belirten Özden, SAMGİAD olarak, Samsun un vizyonunu değiştirmek için yola çıktık. Bizler, Samsunlu işadamları olarak, Kayseri, İnegöl, Gaziantep, Denizli, Gaziantep ve Eskişehir den çıkan Türkiye markalarının başarı hikayelerini dinlemek ve konuşmak istemiyoruz. Bu markaları konuşurken o şehirlerin başarılarını kıskanıyoruz. Samsun markasının neden çıkmadığını cesaretle sormanın ve bu uğurda kamu, özel sektör, üniversite el ele vererek somut adımlar atma vaktinin çoktan geldiğini ve geçtiğini düşünüyoruz. Şehir adına ortak akıl projelerde etkin iş birliği ve sorunlarla ortak mücadele bizlerin ortak çalışma ve proje geliştirmemiz adına en önemli zeminleri oluşturuyor.  SAMGİAD olarak Samsun un vizyonunu değiştireceğiz. Daha büyük vizyonlara, daha modern profesyonel işletmelere, daha büyük, daha çok sayıda markaya ulaşacağız diye konuştu.

SIKINTILAR YAŞIYOR
Karadeniz deki şirketlerin kurumsallaşamadığını savunan Özden, Karadeniz deki şirketlerimizin aile şirketlerinden kurumsal yönetilen ve daha büyük vizyonlara sahip şirketlere geçişte sıkıntılar yaşıyor.  Dünyada en zor şey varolan düşünce kalıplarını delmek. Anadan babadan gördüğümüz ticari ya da geleneksel ön yargıları değiştirmek olsa da SAMGİAD 2014-2016 çalışma dönemi içerisinde önceliği işletmelerin kurumsal gelişimine dönük faaliyetlerine vereceğiz şeklinde konuştu.

Ayşe KUŞCU 


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bir kişi mantar toplarken kafasından vuruldu

1 Samsun'da bir kişi mantar toplarken kafasından vuruldu

10 Aralık Pazartesi Samsun hava durumu

2 10 Aralık Pazartesi Samsun hava durumu

Yılport Samsunspor'dan Antalya planı

3 Yılport Samsunspor'dan Antalya planı

Samsun'da Hürriyet Mahallesi Muhtarı'ndan acı haber

4 Samsun'da Hürriyet Mahallesi Muhtarı'ndan acı haber

7'den 70'e Samsunspor

5 7'den 70'e Samsunspor

Dananın kuyruğu Sakarya'da kopacak

6 Dananın kuyruğu Sakarya'da kopacak

Samsun'da torbacılar adliyede

7 Samsun'da torbacılar adliyede

Samsun'da hırsızlığın böylesi!

8 Samsun'da hırsızlığın böylesi!

Profesörlerden kritik uyarı

9 Profesörlerden kritik uyarı

Görenler şaştı kaldı! Korku filminden çıkmış gibi...

10 Görenler şaştı kaldı! Korku filminden çıkmış gibi...