HEDEF İLK TURDA KAZANMAK

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, bugüne kadar yapılan 7 seçimden başarıyla çıktıklarını belirterek, Teşkilat olarak 8 inci yıldızı takmak için ilk turda adayımızı Çankaya Köşküne çıkaracağız dedi\r\n

HEDEF İLK TURDA KAZANMAK
AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, partisinin Atakum Belediyesi Kültür ve Eğlence Merkezi nde düzenlenen Genişletilmiş İlçe Başkanları toplantısında 17 ilçe başkanı, il ve ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları, yürütme kurulu üyeleriyle biraraya gelerek, 22 Haziran da tüm Türkiye de gerçekleştirilen Sandığa Sahip Çıkıyoruz toplantılarının raporları ve  yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde yapılması gereken çalışmaları değerlendirdi.

EŞİ VE BENZERİ YOK
AK Parti Genel Başkanı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın başkanlığında Ankara da yapılan Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında aldığı bilgileri teşkilat üyeleriyle paylaşan AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Seçim tecrübesi yaşamış, teşkilatçılığı ile değil Türkiye, dünya da eşi benzeri olmayan, bir partinin mensupları olarak, bunca kazanım ve tecrübeden sonra 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimini de inşallah kolay bir şekilde, birinci turda kazanarak partimizin 1 Temmuzda açıklayacağı adayımızı Çankaya köşküne çıkartacağız.  

8 YILDIZLI TEŞKİLAT
Köktaş, AK Parti nin milletin umudu olarak doğduğunu, milletin umudu olarak bugünlere geldiğini ve halen milletin umudu olmayı sürdürdüğünü belirterek, AK Parti, kuruluşundan bugüne kadar, 8 yıldızı ile milletin gönlünde parlayan bir partidir. Teşkilatlar olarakta disiplinli, ekip çalışması ruhuna inanan, özverili, bıkmadan usanmadan, yaz demeden, kış demeden, yağmur demeden, çamur demeden, bu güne kadar gösterdiği başarıyla da, 8 yıldızlı bir teşkilat olduğunu ispat etmiştir. Çünkü biz AK Parti olarak, bugüne kadar girdiğimiz 8 seçimden aziz milletimizin desteği ve dualarıyla oylarımızı  arttırarak zaferle çıktık. 10 Ağustos ta da 8 yıldızımızı taçlandırmak için Cumhurbaşkanımızı seçmeye hazırlanıyoruz.  Seçim tecrübesi yaşamış, teşkilatçılığı ile değil Türkiye, dünya da eşi benzeri olmayan, bir partinin mensupları olarak, bunca kazanım ve tecrübeden sonra 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimini de inşallah kolay bir şekilde, birinci turda kazanarak partimizin 1 Temmuzda açıklayacağı adayımızı Çankaya köşküne çıkartacağız dedi. 

GENEL BAŞKANLIK SORUNU OLMAZ
Başkan Köktaş açıklamalarını şöyle sürdürdü:   14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan, milletin ta içinden çıkmış, milletin ta kendisi olan AK Parti nin, 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimine giden yolda, 1 Temmuz günü, tarihinde ilk defa milletin seçeceği Cumhurbaşkanı adayını ilan edeceği önemli bir gündür. Büyük Türkiye nin, yeni Türkiye nin, 2023 hedeflerine giden yolda önemli kararın alınacağı bir tarih olan 1 Temmuz 2014 Salı, sıradan bir gün değildir.1 Temmuz, birikimlerimizi, kazanımlarımızı, taçlandırma yolunda atacağımız ilk adımın günüdür.
O gün bizim bayrama hazırlık yaptığımız arefe günümüzdür. Biz teşkilatlar olarak, seçimle, demokrasiyle, ülkenin nasıl yönetildiğini göstermiş bulunuyoruz. 1 Temmuz da Cumhurbaşkanı adayımızın açıklanmasıyla birlikte, bu süreci etkileyecek hiç bir davranışa itibar etmeyeceğiz. Başkalarının ellerini ovuşturacak, bizi bir birimize düşürecek , hiç bir davranışın içinde bulunmayacağız.
Köktaş,  14 yıl önce kurulan AK Parti nin süreç içinde kurumsallaşmasını tamamladığınrı, misyonu, vizyonunu sağlamlaştırdığını belirterek, Erdoğan ın Cumhurbaşkanı olmasının ardından genrel başkanlık sorunu yaşanmayacağını da sözlerine ekledi. 

Yalçın KARATAŞ


EN ÇOK OKUNANLAR

Ailesi tarafından kayıp ilanı verilen genç ölü bulundu

1 Ailesi tarafından kayıp ilanı verilen genç ölü bulundu

Samsun'da korkunç kaza! Otomobil alev alev yandı

2 Samsun'da korkunç kaza! Otomobil alev alev yandı

Gazi, şehit ve engelli aileleri akşam yemeğinde bir araya geldi

3 Gazi, şehit ve engelli aileleri akşam yemeğinde bir araya geldi

Kırşehir'de kaza 1 ölü

4 Kırşehir'de kaza 1 ölü

AK Parti Bursa ilçe başkanları belli oldu

5 AK Parti Bursa ilçe başkanları belli oldu

Şuhut, beyaza büründü

6 Şuhut, beyaza büründü

Kar yağışında mahsur kalan yavru köpeği itfaiye kurtardı

7 Kar yağışında mahsur kalan yavru köpeği itfaiye kurtardı

Sultangazi'de tütün kaçakçılarına dev operasyon

8 Sultangazi'de tütün kaçakçılarına dev operasyon

Eskişehir'in 'Geleneksel Kartopu Savaşları' başladı

9 Eskişehir'in 'Geleneksel Kartopu Savaşları' başladı

Pendik'te genç kız amcasının evinde ölü bulundu

10 Pendik'te genç kız amcasının evinde ölü bulundu