“İŞÇİLERİMİZ İÇLERİNİ FERAH TUTSUN

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “İşçilerimiz içlerini ferah tutsun. İşini yapan, çalışan kişileri işten çıkartma gibi bir durum söz konusu değil” dedi.

“İŞÇİLERİMİZ İÇLERİNİ FERAH TUTSUN
Ramazan’ın ikinci günü İlkadım Belediyesi çalışanları ile iftar sofrasında buluşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, iftar öncesi belediye personeli ile sohbet etti. Personelle yaptığı konuşmada İlkadım ın büyük bir aile olduğunu belirten Başkan Tok, İlkadım mutlu olursa Samsun mutlu olur” ifadesini kullandı.
İlkadım Belediyesi nin günden güne büyüyen bir aile olduğunu belirten Tok, Ramazan ayının ilk iftarını kendi ailemle, ikinci iftarını ise büyük İlkadım ailesi ile birlikte yapmak son derece onur ver gurur verici. İlkadım ailesi olarak her geçen gün gelişiyor, büyüyoruz. İlkadım Belediyesi personeli mutlu olursa İlkadım ilçesi mutlu olur, İlkadım mutlu olursa Samsun mutlu olur. Biz her zaman çalışanlarımızı mutlu etmek için çabaladık ve ediyoruz da diye konuştu.

AİLEMİZİN HUZURUNU KİMSE BOZAMAZ
Köklü ve büyük bir haline gelmiş İlkadım ailesinin huzurunu kaçırmaya çalışanların olduğunu söyleyen ve bu tür girişimlere müsaade etmeyeceğini belirten Başkan Tok, Bu büyük ailede kendini görmek istemeyenler var onlar kendi tercihlerini yapmış kendi düşünceleri içerisinde yaşayan kişilerdir. Geçmiş dönemde kendini kanıtlamış bir kardeşiniz olarak her zaman çalışanın yanında olan bir anlayışla çalıştığımızı kamuoyu ve çalışanlarımız biliyor. Çalışanın her zaman destekçisiyiz her zaman arkasındayız. Şu işçi önceki dönem girmiş, farklı görüşlüymüş, başka memleketliymiş bizi ilgilendirmez. Ara sıra kulağıma geliyor, ‘bizi işten atarlar mı’ diye konuşuluyormuş. İşçilerimiz içlerini ferah tutsun. İşini yapan, çalışan kişileri işten çıkartma gibi bir durum söz konusu değil. Bu düşünceleri ortalığa yayan kişiler, çalışmıyordur, işini yapmıyordur ki böyle bir korkusu vardır. Tekrar ifade etmek istiyorum ki büyük bir İlkadım ailesinin ferdi olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu ailenin huzurunu kimse bozamaz şeklinde konuştu.
İHA


EN ÇOK OKUNANLAR