YATIRIMCIYA KAPIMIZ AÇIK

Canik’e gelen Rabıtat al-Alam Al-İslami Teşkilatı eski başkanı Timur Çağatay, ilçeye hayran kaldığını belirtirken, Başkan Osman Genç, İlçemize faydalı yatırım yapacak olan herkese kapımız sonuna kadar açık dedi\r\n

YATIRIMCIYA KAPIMIZ AÇIK
Rabıtat al-Alam Al-İslami Teşkilatı eski başkanlarından olan ve Bulgaristan da zulüm gören Türklere yardım ulaştıran Dr. Abdullah Nasif in yakın çalışma arkadaşı Timur Çağatay, Canik Belediye Başkanı Osman Genç i makamında ziyaret etti. 

CANİK PARLAYAN YILDIZ
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ilçede son 10 yılda yaptıkları hizmetlerle Canik in parlayan bir yıldız olduğunu dikkatlerini üzerine çektiğini belirtti. Genç, Çok büyük projeleri ilçemize kazandırdık. Bunun sonucu olarak da ilçemiz 10 yılda hızlı bir gelişim gösterdi. Bugün Karadeniz in en hızlı büyüyen ve gelişen ilçesi Canik tir. İlçemize inşallah bu dönemde de çok büyük projeler kazandıracağız ve Canik i çok daha ileriye taşıyacağız diye konuştu.

YATIRIMLAR ÖRNEK OLUYOR
Canik te özel sektörü desteklerini de dile getiren Başkan Genç, İlçemize faydalı yatırım yapacak olan herkese kapımız sonuna kadar açık. Bu anlayışımız sonucunda Canik e bir çok özel yatırım kazandırdık. Çünkü biz her şeyi devletten bekleyen bir anlayışa sahip değiliz. Canik i özel sektörle birlikte büyütüyoruz. Canik te yaşam kalitesi 10 yıl önceye göre çok yükseldi. Bugün Canik te gerçekleştirdiğimiz yatırımlar, diğer şehirlere örnek oluyor. İlçemiz hız kesmeden büyümesini sürdürecektir diye konuştu.

DİREK UÇAK SEFERİ OLMALI
Samsun a ilk kez geldiğini ve Canik ten etkilendiğini ifade eden Rabıtat al-Alam Al-İslami Teşkilatı eski başkanlarından Timur Çağatay da, Canik i çok beğendim. Özellikle belediyenizin hayata geçirdiği hizmetlere şaşırdım. Gerçekten ilçenize hayran kaldım. Seneye tatilimi burada geçirmek istiyorum. Buraya yatırım yapmak istiyorum. Samsun ile Cidde arasında mutlaka direk uçak seferi olmalı. Bu büyük bir eksiklik. Eğer direk uçak seferleri olursa inanıyorum ki bir çok Arap yatırımcının ve turistin Canik e ilgisi daha da artacaktır şeklinde konuştu. 
Ziyaret sonunda Timur Çağatay, Başkan Osman Genç e Kabe nin örtüsünün bir parçasını hediye ederken, Başkan Genç de misafirlere seramikten Osmanlı kaftanı hediye etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis memuru ölü bulundu!

1 Samsun'da polis memuru ölü bulundu!

Metincan Cici isyan etti

2 Metincan Cici isyan etti

Samsun'da trafik kazası: 6 yaralı

3 Samsun'da trafik kazası: 6 yaralı

Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 4'ü öğrenci, 5 yaralı

4 Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 4'ü öğrenci, 5 yaralı

Ahmet Altın yıkıldı

5 Ahmet Altın yıkıldı

CHP'de Atakum'a 5'inci aday

6 CHP'de Atakum'a 5'inci aday

Pilot Hamdi Yılmaz'ın meslektaşları yasta

7 Pilot Hamdi Yılmaz'ın meslektaşları yasta

Kritik hafta

8 Kritik hafta

20 Kasım Salı Samsun hava durumu! Soba zehirlenmelerine dikkat

9 20 Kasım Salı Samsun hava durumu! Soba zehirlenmelerine dikkat

Samsun'da dehşet saçmıştı... Ruh sağlığı hastanesine sevk edildi

10 Samsun'da dehşet saçmıştı... Ruh sağlığı hastanesine sevk edildi