KÖKTAŞ, GAZİ DERNEKLERİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Türkiye Muharip Gaziler Derneği ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit-Dul ve Yetimleri Derneği’ni ziyaret etti. \r\n

KÖKTAŞ, GAZİ DERNEKLERİNİ ZİYARET ETTİ
AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit-Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı İrfan Öztürk ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril’i dernek binalarında ziyaret ederek Gaziler Günlerini kutladı.
Sohbet ortamında geçen ziyarette AK Parti İl Sosyal İşler Başkanı Emine Karaçuha Yılmaz ve İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe de hazır bulundu. Gerçekleşen ziyarette Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit-Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı İrfan Öztürk ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril dernek olarak yaptıkları faaliyetlerden söz ederek her zaman kendilerini destekleyen, yalnız bırakmayan AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş a teşekkür ettiler.
Ziyarette konuşmasını yapan Başkan Köktaş ise, Üzerinde yaşadığımız coğrafyanın aziz milletimiz için bir vatan haline dönüşmesi, şehit ve gazilerimizin canları pahasına verdikleri ulvi mücadele ile gerçekleşmiştir. Cumhuriyetimizin temellerinin atılmasında da, yine aynı inanç ve kararlılık vardır.
Bizler bunun bilincindeyiz. Bu bakımdan bu ülkenin sessiz kahramanları olan şehit ve gazilerimizi, bu yüce mertebeye ulaşan kahramanlarımızın tümünü, sevgi, saygı ve şükranla anıyoruz. Bize şehit ve gazilerimizden miras kalan Cumhuriyetimizi, birlik ve bütünlük içinde koruyacak, demokrasiden, hukuktan ve özgürlüklerden geri adım atmadan ülkemizi daha da ileriye taşıyacak, gece-gündüz çalışarak daha da güçlendireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, vatanımız, milletimiz için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle ve dualarla anarken, tüm gazilerimize de şükranlarımı, minnet duygularımı sunuyorum” dedi.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Kavga eden şahısları ayırmak isterken bıçaklandı: 1 yaralı

1 Kavga eden şahısları ayırmak isterken bıçaklandı: 1 yaralı

Çalan alarm yangının faciaya dönüşmesini önledi

2 Çalan alarm yangının faciaya dönüşmesini önledi

Karaman'da kerpiç evin çatısında çıkan yangın korkuttu

3 Karaman'da kerpiç evin çatısında çıkan yangın korkuttu

Asayiş uygulamasında direnen bir kişi polisi yaraladı

4 Asayiş uygulamasında direnen bir kişi polisi yaraladı

Karadeniz'den hamsi fışkırdı

5 Karadeniz'den hamsi fışkırdı

Maden ocağında patlama: 3 işçi mahsur

6 Maden ocağında patlama: 3 işçi mahsur

Havaya ateş açan kişi daha sonra kafasına sıkarak intihar etti

7 Havaya ateş açan kişi daha sonra kafasına sıkarak intihar etti

Cami lojmanı yandı: 2 yaralı

8 Cami lojmanı yandı: 2 yaralı

(Özel) Oto kaportacıya giren tır ortalığı savaş alanına çevirdi

9 (Özel) Oto kaportacıya giren tır ortalığı savaş alanına çevirdi