GÜMÜŞHANE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I BEKLİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 12 Ekim’de gerçekleştirilmesi planlanan Gümüşhane ziyareti öncesinde kentte hazırlıklar hızlı bir şekilde devam ediyor. \r\n

GÜMÜŞHANE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I BEKLİYOR
Ziyaret öncesinde ildeki kurum yöneticileri, mülki idareciler, belediye başkanları, sivil toplum örgütleri ile farklı görüş ve düşünceleri dinleme anlamında çeşitli bilgilendirme toplantıları düzenleyen Vali Yücel Yavuz, bugün de il genelinde yayın yapan gazete sahipleri, gazeteci ve muhabirlerle bir araya geldi.
Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 12 Ekim’de öngörülen ziyaretinin bir aksilik olmaması halinde öğleden sonra gerçekleştirileceğini kaydeden Vali Yavuz, ağırlıklı olarak toplu açılış ve halka hitap programlarının yer almasının beklendiğini söyledi.

“ZİYARETİ EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMEK İSTİYORUZ”
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Gümüşhane’ye özel bir önem verdiğini ve onda ayrı bir yeri olduğunu dile getiren Vali Yavuz, teşekkür ziyareti şeklinde gerçekleşmesi beklenen programı Gümüşhane açısından en iyi şekilde değerlendirmek istediklerini belirtti.
Ev sahipliği ve misafirperverlik noktasında herkese bir takım vazifeler düştüğüne vurgu yapan Vali Yavuz, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve beraberinde gelecek Bakanlarımıza ihtiyaçlarımızı aktarmamız ve Gümüşhane’nin tanıtımı için bu ziyaret iyi bir fırsat. En iyi şekilde ev sahipliği yaparak misafirperverliğimizi göstereceğiz.” dedi.
Gümüşhane’de toplumun her kesiminin görüşlerini almak için toplantılar silsilesi düzenlediklerini ifade eden Vali Yavuz, tüm katılımcıların görüş ve önerilerini alarak Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin temsilcisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Gümüşhane’de en iyi şekilde ağırlayacaklarını kaydetti.
Toplantıda daha sonra katılımcılar ziyaretle ilgili görüşleri ve yapılabilecek konusundaki fikirlerini katılımcılarla paylaştı.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

1 Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

2 Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

Samsun'da yaşlı kadının feci ölümü

3 Samsun'da yaşlı kadının feci ölümü

Başkan İsmail Uyanık takipte

4 Başkan İsmail Uyanık takipte

İstanbul'da aranan doktor karı-koca Samsun'da yakalandı

5 İstanbul'da aranan doktor karı-koca Samsun'da yakalandı

Koloğlu sahaya indi!

6 Koloğlu sahaya indi!

Samsun'da CHP-İYİ Parti'den ittifak iddiası

7 Samsun'da CHP-İYİ Parti'den ittifak iddiası

Samsun'da işçiler çatıya çıktı

8 Samsun'da işçiler çatıya çıktı

Samsunlular ekmekteki artıştan memnun değil

9 Samsunlular ekmekteki artıştan memnun değil

Bilgi aldı

10 Bilgi aldı