İLKADIM DA KIYIM İDDİASI

CHP İlkadım İlçe Başkanı Arzu Sabuncu, İlkadım Belediyesi nin AK Parti ye geçmesinin hemen ardından işçi kıyımı başladığını iddia etti\r\n

İLKADIM DA KIYIM İDDİASI
CHP İlkadım İlçe Başkanı Arzu Sabuncu, İlkadım Belediyesi nin AK Partili başkana geçmesinin hemen ardından görülmemiş sürgünlere imza atıldığını öne sürdü. Sabuncu, İlkadımlı vatandaşların siyasi görüşü ne olursa olsun, hizmet beklediği belediye başkanı, vatandaşlara sunulmuş, halk ekmek, kart uygulaması gibi hizmetleri kaldırdığı yetmiyormuş gibi kadrolu belediye çalışanlarının sürgünlerine odaklanmıştır. 60 kadrolu teknik personel, sırf bir önceki MHP li belediye başkanı döneminde kadroya alınmaları nedeniyle zabıta memuru yapılması siyasi kıyımdır, hukuki anlamda da mobingtir dedi. 

HEYKELİN FATURASINI KİM ÖDEDİ?
CHP İlkadım İlçe Başkanlığı olarak mobinge maruz kalan çalışanlarına her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydeden Sabuncu, Mağdur edilen belediye çalışanı arkadaşlarımıza CHP İlkadım İlçe Başkanlığı olarak yanındayız ve her türlü desteği vermeye hazırız. Ayrıca yine İlkadım Belediyesi nin hizmet vermek yerine Recep Tayyip Erdoğan nın balmumu heykelini yaptırtması ve sergiletilmesi, heykelin parasının hangi kasadan çıktığı konusunda soru işaretleri oluşturmuştur. Bu heykelin faturasının ve kim tarafından ödendiğinin kamuoyu ile paylaşılması gerekmektedir diye konuştu.

Bayram OK


EN ÇOK OKUNANLAR

Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

1 Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

2 Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

3 Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

4 Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

5 Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

(Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

6 (Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı