SADECE ONLAR VAR

Sıkıntılı dönem yaşadıklarına dikkat çeken Başkan Kar, Sadece Bakanımız Çağatay Kılıç ın yanı sıra Fuat Köktaş, Yusuf Ziya Yılmaz, Adnan Ölmez ve Cemal Yeşilyurt kulübe maddi destek veriyor. Her zaman onlara kalmamalı. Samsun şehri olarak birlik beraberl

SADECE ONLAR VAR
ŞEHİR SAHİP ÇIKMALI 
Samsunspor Başkanı Emin Kar, Samsun şehrinin takımına sahip çıkması gerektiğini bir kez daha vurguladı. Sıkıntılı dönem yaşadıklarına dikkat çeken Başkan Kar, Sadece Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez ve Yeşilyurt Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt kulübe maddi destek veriyor. Her zaman onlara kalmaması lazım bu desteğin. Samsun şehri olarak birlik beraberlik için de bir şeyler yapmamız lazım dedi. 

EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ TARAFTARIMIZ 
Samsunspor taraftarıyla birlik beraberlik içinde büyük başarılara imza atmak istediklerini vurgulayan Kar, şunları söyledi: Taraftara sitem etmiyorum. Sadece yanımızda olmalarını istiyorum. Ben böye alışmışım. Samsunspor taraftarıyla beraber büyük başarılara imza atarız. Bunu geçen yıllarda gösterdik. Taraftarımızla beraber bir yere geldik. Maça gelmelerinden yanayım. Adanaspor maçında stadı doldurcakalar ve takıma tam destek vereceklerdir diye düşünüyorum. En büyük gücümüz taraftarımız. Onların bizi yalnız bırakmaması lazım lazım.  


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

1 Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

Samsunspor'a çifte standart

2 Samsunspor'a çifte standart

16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

3 16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

Ali Ece'ye forma sürprizi

4 Ali Ece'ye forma sürprizi

Savaş-Oğuz farkı

5 Savaş-Oğuz farkı

Başkan İsmail Uyanık bilgi aldı

6 Başkan İsmail Uyanık bilgi aldı

Samsunspor hırs küpü

7 Samsunspor hırs küpü

Varsa yoksa Sarıyer

8 Varsa yoksa Sarıyer

Yılport Samsunspor'da danışma kurulu toplandı

9 Yılport Samsunspor'da danışma kurulu toplandı

Taner Taşkın yıkım planını hazırlıyor

10 Taner Taşkın yıkım planını hazırlıyor