MESLEĞİMİZİ YÜCELTMELİYİZ

Samsun-Sinop Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mahmut Çetinkaya, mesleği daha iyiye taşımak adına hedef koyduklarını belirterek, Gönül verdiğimiz mesleğimizi, nefes aldıkça bilgi ve sabırla yüceltmeliyiz dedi\r\n

 MESLEĞİMİZİ YÜCELTMELİYİZ
Samsun-Sinop Veteriner Hekimler Odası nın olağan genel kurulu, Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık MüdürlüğüToplantı Salonu nda yapıldı. Genel kurulda konuşan Samsun-Sinop Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mahmut Çetinkaya, İki yıllık görev süremizi geride bırakırken, bu süreçte bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum dedi. 

ONURUNU KORUMAYA ÇALIŞTIK
Onurlu ve zorlu mesleklerini daha iyi yerlere taşıma adına hedef koyduklarını belirten Çetinkaya, Kararlılıkla başarmaya çalıştık. Gönül verdiğimiz mesleğimizi, nefes aldıkça bilgi ve sabırla yüceltmeliyiz. Üyelerimizin sorunlarını, önerilerini yönetim ile değerlendirerek, doğru çözümler üretmeye çalıştık. Kurum ve kuruluşların değil mesleğimizin onur ve çıkarlarını korumaya çalıştık. Odamızın asli görevlerinden biri de genç, yaşlı meslektaşlarımız arasında sevgi, saygı ve beraberliği üst seviyede tutmak, yarınlara taşımaktır dedi. 

HAK ETTİĞİ NOKTAYA GELECEK
En iyi hizmeti vermek için yeniden başkanlığa aday olduğunu ifade eden Çetinkaya, Hedeflerimizin bir kısmını yerine getirmiş bir yönetim kurulu olarak, sorunları çözmek ve yeni kazanımlar için mücadeleye hazırız. Mesleğimizi birlik ve beraberlik içinde hak ettiği noktalara taşıyacağımıza inanıyoruz diye konuştu.

Mevcut başkan Mahmut Çetinkaya nın tek aday olarak girdiği Samsun-Sinop Veteriner Hekimler Odası seçimi, bugün saat 09.00 da İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü nde gerçekleştirilecek. 

Bayram OK 


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

1 Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

Samsunspor'a çifte standart

2 Samsunspor'a çifte standart

16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

3 16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

Ali Ece'ye forma sürprizi

4 Ali Ece'ye forma sürprizi

Savaş-Oğuz farkı

5 Savaş-Oğuz farkı

Başkan İsmail Uyanık bilgi aldı

6 Başkan İsmail Uyanık bilgi aldı

Samsunspor hırs küpü

7 Samsunspor hırs küpü

Varsa yoksa Sarıyer

8 Varsa yoksa Sarıyer

Yılport Samsunspor'da danışma kurulu toplandı

9 Yılport Samsunspor'da danışma kurulu toplandı

Taner Taşkın yıkım planını hazırlıyor

10 Taner Taşkın yıkım planını hazırlıyor