KÖTÜ ADAM HABERAKS TA

Yeşilçam ın ünlü yardımcı erkek oyuncusu Samsunlu İhsan Gedik, Haberaks TV de yayımlanan Hey Gidi Günler programına konuk oldu\r\n

 KÖTÜ ADAM HABERAKS TA
Haberaks TV de Atilla Özer in hazırlayıp sunduğu Hey Gidi Günler programına katılanTürk sinemasının kötü adamı İhsan Gedik, 600 e yakın sinema filminde rol aldı. 71 yaşındaki eski Yeşilçam starı, rol teklifi gelmeyince geçimini sağlamak için Dünden Bugüne İhsan Gedik adlı bir kitap yazdı.

KÖTÜ ADAMIN KÖTÜ KADERİ
1942 yılında Samsun da bir çiftçi ailesinin çocuğu olarak dünyaya gelen Gedik, Ben doğma büyüme Samsunluyum ama İstanbul da yaşıyorum. Türk sinemasında yaklaşık 600 filmde rol aldım. Yeni jenerasyon bizi dışlayınca ben de bu kitabı çıkardım. Şu an geçimimi bu kitabı satarak sağlıyorum. İl il geziyorum. Kitabın karşılığı 50- 60 lira fazla da değil. Sağ olsunlar, vatandaşlar ilgi duyuyor. Her şey için teşekkür ederiz. Sinemada Yeşilçam dönemleri yok, eskisi gibi tadı tuzu yok. Yeni jenerasyon bizi çağırmaz oldu. Çocuklarımı okutmak için netice itibarıyla ben de kitaplarımı dağıtıyorum. Haberaks TV de yayınlanan Hey Gidi Günler programına konuk olmak için memleketime geldim. Hem programa konuk oldum hem de memleketimde sokak sokak dolaşarak kitaplarımı sattım. Samsun ve Bafra halkına bana verdikleri destekten ötürü teşekkür ederim dedi.

ARTIK ÇAĞIRMIYORLAR
Yeşilçam döneminde ve sinemada çoğunlukla kötü adam karakterini canlandırdığını ifade eden Gedik, 1-2 iyi adam rolü oynadım ama bizi hep kötü adam olarak kullandılar. O zamanlar senede 60-70 film çekiliyordu. Düşünün 50 senedir sinemada oynuyorum, artık hesabını yapın. Ayhan Işık lardan sonra kim varsa oynadık. Yeniden film teklifi yok. Çağırmıyorlar, çağırılmayan yere gidilmez. O yüzden biz de o taraftan karamsarız. Kendi adıma kitaplarımı il il gezerek dağıtıyorum diye konuştu.

Ünlü sinema sanatçısı İhsan Gedik in konuk olduğu Hey Gidi Günler programı önümüzde ki günlerde Haberaks TV ekranlarında yayımlanacak.

Ümit CEYLANEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

1 Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

Kendine yeten kulüp

2 Kendine yeten kulüp

Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

3 Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

Yılport Samsunspor'a ceza

4 Yılport Samsunspor'a ceza

Samsun'da seçim yarışı hızlandı

5 Samsun'da seçim yarışı hızlandı

Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

6 Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

Futbolculardan Bombardıman

7 Futbolculardan Bombardıman

Yılport Samsunspor'da moraller düzeldi

8 Yılport Samsunspor'da moraller düzeldi

Yılport Samsunspor'da forma savaşı

9 Yılport Samsunspor'da forma savaşı

17 Kasım Cumartesi Samsun hava durumu..

10 17 Kasım Cumartesi Samsun hava durumu..