ŞEHİT POLİS SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Bitlis-Diyarbakır karayolunda polis noktasına düzenlenen roketli saldırının ardından bölgeye giden polis aracının kaza yapması sonucu şehit olan özel harekat polisi Fatih Sağır, Çorum’un İskilip ilçesine bağlı Seyirçayı köyünde gözyaşları arasında toprağa

ŞEHİT POLİS SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Bitlis’te düzenlenen törenin şehit polis memuru Fatih Sağır’ın (30)cenazesi ardından Emniyet Genel Müdürlüğü’ne ait helikopterle Seyirçayı köyüne getirildi. Bitlis Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Sağır’ın Gürcü ve Ayşe adında iki kardeşi olduğu öğrenildi.
Şehit polis memuru Sağır için Seyirçayı köyü Yaskam Mahallesi’nde düzenlenen cenaze törenine AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, Vali Vekili Ali Sürmeli, Garnizon Komutanı J. Kd. Alb. Ahmet Çelik, İl Emniyet Müdürü Salih Erkan Tarancı, İskilip Kaymakamı Şuayip Gürsoy, İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Milletvekili Bağcı ve protokol üyeleri Sağır’ın Yaskam Mahallesi&ndeki baba evini ziyaret ederek baş sağlığı diledi. Taziyeleri kabul eden anne Sema Sağır, “Allah’ım sen bana sabır ver. Tek evladım vardı. Yavrum ömrün bu kadar mıydı” diyerek gözyaşı döktü.
Cenaze töreninde Milli Savunma Bakanlığı’ndan emekli şehit babası İsmail Sağır ayakta durmakta güçlük çekti. Bitlis’te şehit düşen 8 yıllık polis memuru Fatih Sağır’ın en son Nisan ayında amcasının oğlunun düğününe katılmak için İskilip’e geldiği öğrenildi. Burada düğün törenine katılan şehit polisten geriye düğünde çektirdiği hatıra fotoğrafı kaldı. Mesleğe İstanbul’da başlayan daha sonra ise Iğdır ve Ankara’da görev yapan Sağır’ın buradan Bitlis’e atandı.
Şehit polis memuru Fatih Sağır’ın geçtiğimiz aylarda komiserlik sınavını kazandığı ve yaklaşık bir ay sonra Bitlis’teki görev süresinin biteceği ifade edilen Sağır’ın yeni görev yerinde rütbesinin takılacağı öğrenildi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

1 Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

2 Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

Samsun'a dev demir yolu yatırımı

3 Samsun'a dev demir yolu yatırımı

Başkan İsmail Uyanık dönüyor

4 Başkan İsmail Uyanık dönüyor

Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

5 Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

Karadeniz'e şehit ateşi düştü

6 Karadeniz'e şehit ateşi düştü

İdarecilerden değerlendirme

7 İdarecilerden değerlendirme

Karadeniz'den hamsi fışkırdı

8 Karadeniz'den hamsi fışkırdı

Samet'in yerine kim oynayacak?

9 Samet'in yerine kim oynayacak?

21 Kasım Çarşamba Samsun hava durumu!

10 21 Kasım Çarşamba Samsun hava durumu!