İTFAİYECİLER ŞEHİR TURU ATINCA YANGIN VAR SANDILAR

Amasya’da itfaiyeciler şehir turu atınca, çok sayıda vatandaş yangın var sanıp bilgi almak için itfaiyeyi aradı.\r\n

İTFAİYECİLER ŞEHİR TURU ATINCA YANGIN VAR SANDILAR
Amasya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, 25 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan itfaiyeciler haftası nedeniyle şehir turu attı. Art arda giden araçları gören vatandaşlardan bazıları cep telefonuyla fotoğraf çekip alkışlarken, 10 araç ve 30 itfaiyecinin katılımıyla gerçekleşen şehir turunu yangın sananlar ise 110’u arayarak bilgi almak istedi.
Telefonların peş peşe geldiğini belirten santral görevlisi Murat Özce arayanlara araçların İtfaiyeciler Haftası nedeniyle şehir turu attığını söyledi.
Belediye Başkan Vekili Kenan Eraslan ile Başkan Yardımcıları Cengiz Erdem ve Osman Akbaş, çiçek verdikleri itfaiyecilerin haftalarını kutladılar. 
İtfaiye ekiplerinin kullandığı araç-gereçlerin donanımlı olmasına büyük önem verildiğini anlatan Başkan Yardımcısı Akbaş, Onları iş başında gördüğümüz zaman bu işin ne kadar önem arz ettiğini, onların ne kadar bu işin olmazsa olmazı olduklarını anlıyoruz. Allah onları başımızdan eksik etmesin ama çokta fazla iş vermesin inşallah diye dua ediyor. Günlerini kutluyorum” diye konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

1 Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

2 Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

3 Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

Beşiktaş'ta iş adamı Ali Rıza Gültekin silahlı saldırı sonucu öldürüldü

4 Beşiktaş'ta iş adamı Ali Rıza Gültekin silahlı saldırı sonucu öldürüldü