AYNI YERDE İKİNCİ KAZA: 1 YARALI

Gümüşhane’nin Köse ilçesiyle Bayburt ili arasındaki karayolunda aynı yerde 5 saat sonra meydana gelen ikinci trafik kazasında da 1 kişi yaralandı.\r\n

AYNI YERDE İKİNCİ KAZA: 1 YARALI
Edinilen bilgiye göre, saat 13.00 sıralarında Bayburt’tan Köse istikametine giden Harun Günaydın (34) yönetimindeki 61 FL 630 plakalı otomobil, Salyazı köyü yakınlarında yapım çalışmaları devam eden virajda kontrolden çıkarak takla attı.
Sabah saatlerinde yeni düğün yapıp Köse’deki işine dönmek üzere yolan çıkan Acil Tıp Teknisyeni Ümit Narmanlı’nın kaza yaptığı aracın yanına yuvarlanan aracın sürücüsü Günaydın, yaralı olarak 112 Acil Servis ambulansıyla önce Köse İlçe Hastanesi ne, ardından da Kelkit Devlet Hastanesi ne kaldırıldı. Burada yapılan müdahalelerin ardından durumunun ağır olması nedeniyle Trabzon daki Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi ne sevk edildi.
Yöre sakinleri, bu yıl 5, bugün ise ikinci kazanın olduğu bölgede bulunan virajın yoldaki yapım çalışmaları ve mucurlu olması nedeniyle kazalara sebep olduğu, dümdüz ovada yapılan virajın ölüm virajına döndüğünü söyledi.


EN ÇOK OKUNANLAR