KAZADAN 1 GÜN SONRA TRAFİK IŞIĞI TAKILDI

Samsun’da 26 Eylül 2014 tarihinde Canik ilçesi Atatürk Bulvarı ile P.Er Erdoğan Dündar Bulvarı’nın kesiştiği kavşağa trafik kazasından 1 gün sonra trafik ışıkları takıldı. \r\n

KAZADAN 1 GÜN SONRA TRAFİK IŞIĞI TAKILDI
Belediyeevleri viyadüğünün altındaki Atatürk Bulvarı ile P.Er Erdoğan Dündar Bulvarı’nın kesiştiği kavşakta 26 Eylül 2014 tarihinde Halil Peker idaresindeki 55 VB 161 plakalı otomobil ile Hidayet Demircioğlu’nun idaresindeki 55 T 0391 plakalı ticari taksi çarpışarak trafik kazası meydana gelmişti. Kazada yaralanan ve 4 gündür yoğun bakımda kalan Hidayet Demircioğlu’nun kardeşi Yusuf Demircioğlu, kazanın hemen ertesi günü, kaza yapılan kavşağa trafik ışıklarının takıldığını söyledi.
Trafik ışıklarının geç takıldığını ve kusurlular hakkında dava açacağını ifade eden Hidayet Demirciloğlu’nun kardeşi Yusuf Demircioğlu, “Kardeşim P.Er Erdoğan Dündar Bulvarı’ndan Atatürk Bulvarı’na doğru aşağı iniyor ve Atatürk Bulvarı nda seyreden bir başka araçla çarpışıyorlar. Kazanın olduğu ertesi günde buraya trafik ışıkları konuluyor. Eğer burada trafik ışığına ihtiyaç varsa, illaki burada birinin ölmesi mi gerekiyordu? Burada Karayolları nın hatası var. Burada kaza yapan Hidayet Demircioğlu benim kardeşimdi. Kardeşimin 3 çocuğu var. 4 gündür yoğun bakımda kalıyor. Kardeşim yoğum bakımdan çıksa bile vücudunun sol tarafı kırık. Buradaki trafik ışıkları zamanında olsaydı ikisinden birisi kırmızı ışıkta duracak ve bu kazada meydana gelmeyecekti. Biz bu kazayı dava konusu yapacağız. Burada kim kusurlu ise onun hakkında dava açacağız. Bu yol çok eskiden beri biliniyor. Buradaki viyadük köprüsü eskidi ama trafik ışığı yeni geldi. Kazadan ertesi gün buraya hemen trafik ışıkları takıldı. Demek ki bir günde de trafik ışıkları takılabiliyormuş” dedi.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

1 Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

2 Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

3 Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

4 Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

(Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

5 (Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

6 Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu