ORTAHİSAR BELEDİYESİ PROJELERİ BİR BİR HAYATA GEÇİRİYOR

Seçim öncesi Trabzon’un muhtelif yerlerini yeşille buluşturacaklarını ifade eden Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç projelerini bir bir hayata geçiriyor. \r\n

ORTAHİSAR BELEDİYESİ PROJELERİ BİR BİR HAYATA GEÇİRİYOR
Bu kapsamda Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü ile 12 dönümlük arazinin devri için protokol imzalandı. Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü nde gerçekleştirilen devir teslim törenine Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Karayolları Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Ufuk Hoş katıldı.
Devralınacak arazinin tamamen yeşil bir alan olarak kullanılacağını belirten Başkan Genç, “Karayolları 10 Bölge Müdürlüğümüze ait Beşirli Uzunkum sahil bandına bulunan 12 dönümlük arazinin Ortahisar Belediyesi’ne tamamen yeşil alan düzenlemesi devri için buradayız. Seçim öncesinde o bölgemizin tamamen yeşil odaklı bitki müzesi şeklinde planlanmış projelerimiz arasında taahhüt etmiştik. Seçim sonrası yaptığımız çalışmalar neticesinde Sayın Bölge müdürümüz Selahattin Bayramçavuş ve Sayın Genel Müdürümüz hemşehrimiz Cahit Turan Beyin olurlarıyla 12 metrekarelik alanın belediyemize tahsisini sağlayacağız. Hemen akabinde proje kitapçığında belirttiğimiz üzere yeşili ön plana çıkarmak şartıyla o alanı güzelleştirip düzenleyeceğiz. Bu projeyi destekleyen Karayolları Bölge Müdürümüz Selahattin Bayramçavuş ve Genel Müdürümüz Cahit Turan ile ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından atılan imzalar ile 12 dönümlük arazi Karayolları tarafından bedelsiz olarak Ortahisar Belediyesi’ne devredilmiş oldu.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarına kötü haber

1 Samsunspor taraftarına kötü haber

Samsun'da ölüm kavşağı lamba bekliyor

2 Samsun'da ölüm kavşağı lamba bekliyor

Samsun'da bu ormana girmek yasak

3 Samsun'da bu ormana girmek yasak

Samsun'da tanzim satışı başlıyor

4 Samsun'da tanzim satışı başlıyor

Başkan İsmail Uyanık: 'Gelip gelmemek kendi kararınız'

5 Başkan İsmail Uyanık: 'Gelip gelmemek kendi kararınız'

Samsun'da rakipsiz muhtar adayı

6 Samsun'da rakipsiz muhtar adayı

Samsun'da ölüm kavşağında feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

7 Samsun'da ölüm kavşağında feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

Samsun'da adı yaşatılacak

8 Samsun'da adı yaşatılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a 100. Yıl genelgesi

9 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a 100. Yıl genelgesi

Başkan İsmail Uyanık'ın 'drone'la imtihanı

10 Başkan İsmail Uyanık'ın 'drone'la imtihanı