GENÇ MÜSİAD’TAN ÇORUM TSO’YA ZİYARET

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin gençlik kuruluşu olan Çorum Genç MÜSİAD yöneticileri, Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyaret etti. \r\n

GENÇ MÜSİAD’TAN ÇORUM TSO’YA ZİYARET
Ziyarette konuşan Genç MÜSİAD Başkanı Alper Tığlı, Genç MÜSİAD’ın Çorum için yeni ve kaliteli bir dinamizm olduğunu söyledi.
Tığlı, “Genç MÜSİAD, MÜSİAD tecrübesini yüksek ahlak ve ileri teknoloji ilkesi ile birleştirerek, genç girişimci ve yöneticilere aktaran; toplumsal dayanışma ve paylaşma kültürü ile gençliğin sosyal ve ekonomik anlamda kalkınması yolunda mücadele eden; geleneğine bağlı geleceğe yön veren, genç ve şuurlu bir bakış açısı oluşturmayı misyon edinmiştir. Genç MÜSİAD misyonundan yola çıkarak Çorum ilinde manevi değerlere önem veren, dinamik, girişimcilik ruhuna sahip ve ekip ruhunu benimseyen genç iş adamları ile ilimize katkı sağlayacak başarılı işlere imza atmayı amaçlamaktayız. Toplumumuzun kültürel ve manevi değerleri ile beslenmiş örnek işadamı ve verimli işletme modellerinin oluşmasını sağlayıcı çalışmalarla ülkemizin 2023 vizyonunda Çorum sanayisinin lokomotif iller arasında yer almasını hedeflemekteyiz. Bu bağlamda Ticaret ve Sanayi Odamızın, bilhassa bize her zaman örnek olan ve bundan sonra da desteklerini esirgemeyeceğinden emin olduğumuz Sayın Çetin Başaranhıncal’ın tecrübe, bilgi ve birikimlerinden faydalanmak istediğimizi belirtmek isteriz” dedi.
Çorum TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal da, iş dünyasının çatı örgütü olan Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Çorum’daki sanayici ve iş adamları derneklerini önemsediklerini söylemiştir.
TSO’nun faaliyetlerinde SİAD’lardan destek aldıkları gibi, SİAD’ların faaliyetlerine de destek olduklarını belirten Başaranhıncal, “İş dünyamızın güzide sivil toplum kuruluşlarından olan MÜSİAD’ın gençlere yönelmesini önemsiyorum. Sizin gibi gençlerin de sorumluluk alarak elini taşın altına koyması geleceğe olan güvenimizi artırmaktadır. İlimiz ve iş dünyamız adına atacağınız her adımda yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz” diye konuştu.
Başaranhıncal, ziyaretlerinden dolayı Genç MÜSİAD yöneticilerine teşekkür etti.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarına kötü haber

1 Samsunspor taraftarına kötü haber

Samsun'da ölüm kavşağı lamba bekliyor

2 Samsun'da ölüm kavşağı lamba bekliyor

Samsun'da tanzim satışı başlıyor

3 Samsun'da tanzim satışı başlıyor

Samsun'da rakipsiz muhtar adayı

4 Samsun'da rakipsiz muhtar adayı

Samsun'da bu ormana girmek yasak

5 Samsun'da bu ormana girmek yasak

Samsun'da ölüm kavşağında feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

6 Samsun'da ölüm kavşağında feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

Başkan İsmail Uyanık: 'Gelip gelmemek kendi kararınız'

7 Başkan İsmail Uyanık: 'Gelip gelmemek kendi kararınız'

Samsun'da adı yaşatılacak

8 Samsun'da adı yaşatılacak

Başkan İsmail Uyanık'ın 'drone'la imtihanı

9 Başkan İsmail Uyanık'ın 'drone'la imtihanı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a 100. Yıl genelgesi

10 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a 100. Yıl genelgesi