YORULUNCA MOLA VERİN HAYATA MOLA VERMEYİN

Giresun Emniyet Müdürlüğü bayram tatili için memleketlerine giden sürücüleri, Yorulunca Mola Verin Hayata Mola Vermeyin projesi kapsamında durdurarak çay ve kahve ikramında bulundu.\r\n

YORULUNCA MOLA VERİN HAYATA MOLA VERMEYİN
Proje kapsamında Karadeniz Sahil Yolu Keşap ilçe girişindeki kontrol noktasında durdurulan sürücülere uygulama hakkında bilgi verilerek broşür dağıtılıyor. Sürücüler ile yolcuların dinlenmelerinin sağlanması amacıyla da pasta, çay ve kahve ikram ediliyor. Sürücü ve yolcular ikramın ardından yollarına devam ediyor.
Türkiye’nin birçok ilinden bayram ziyaretine giden sürücüler Halit Korkmaz, Nurşen Hancı, Savaş Molkoç, Alişan Açıkgöz, Yasemin Acar Coşkun, yaptıkları konuşmalarda uygulamaya şaşırdıklarını belirterek, Saatlerdir yoldayız, yolda dinlendi ama bir mola verip çay içmek iyi geldi. Rutin kontroller yapılacak zannettik. Ama durum çok farklıymış. Yaygınlaşması gereken güzel bir uygulama. Emniyet görevlilerine teşekkür ederiz dediler.
Giresun Emniyet Müdürü Uğur Öztürk de kontrol noktasına gelerek bir süre uygulamayı takip edip sürücülerle sohbet etti. Öztürk, Ramazan Bayramında başlattığımız Hayata mola vermeyin, yorulunca mola verin projemizin ikincisi Kurban Bayramı tatili süresince de devam ettireceğiz. Amacımız gurbetçisi çok olan hemşehrilerimize ve Karadeniz Sahil Yolu’nu kullananlara zorunlu molasında çay ikram ederek yorgunluklarını burada bırakarak yolda daha dinç devam etmelerini sağlamaya çalışıyoruz” dedi. 


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tanzim satışı başlıyor

1 Samsun'da tanzim satışı başlıyor

Samsun'da 'Ölüm Kavşağı'nda 'acil' inceleme

2 Samsun'da 'Ölüm Kavşağı'nda 'acil' inceleme

50 metreden denize uçtu! 1 ölü

3 50 metreden denize uçtu! 1 ölü

Yılport Samsunspor'da görev değişimi

4 Yılport Samsunspor'da görev değişimi

23 Şubat Cumartesi Samsun hava durumu...

5 23 Şubat Cumartesi Samsun hava durumu...

Samsun'da kaza! Üç metre uzağa savruldu

6 Samsun'da kaza! Üç metre uzağa savruldu

Hocaoğlu Yılport Samsunspor'a başarı diledi

7 Hocaoğlu Yılport Samsunspor'a başarı diledi

Samsun havalimanı yatırım programında

8 Samsun havalimanı yatırım programında

Samsun'da Otopark sorunu çözülecek

9 Samsun'da Otopark sorunu çözülecek

Köprüden çaya uçtular! 4 yaralı

10 Köprüden çaya uçtular! 4 yaralı