Taciz iftira çıktı

Samsun'da kendisini taciz ettiğini söylediği patronunun tutuklanmasına neden olan genç kız, mahkemede ifade değiştirip, "Korktuğum için yalan söyledim" dedi. Mahkeme heyeti, delil yetersizliğinden sanığın beraatine karar verdi

Taciz iftira çıktı

\n  

\n
\n Samsun'da yanında çalıştırdığı 17 yaşındaki kıza tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklanan tekstil atölyesi sahibi sanık, mağdurun mahkemede ifade değiştirmesi sonucu beraat etti.
\n
\n  
\n
\n CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
\n
\n İlkadım İlçesi Kale Mahallesi'nde çalıştığı tekstil atölyesinin sahibi, evli ve 2 çocuk babası Osman K. (41)  ile birlikte hastalanan bir işçiyi doktora götüren 17 yaşındaki S.B. adlı genç kız, daha sonra evine gittiği patronu tarafından taciz edildiğini öne sürdü. Genç kızın şikayeti üzerine gözaltına alınan Osman K., çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.
\n
\n  
\n
\n TACİZ İDDİASI YALAN 
\n
\n Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkan sanık, hakkındaki iddiaları reddetti. Suçsuz olduğunu öne süren Osman K., "İşyerimde bir bayan işçimiz hastalanmıştı. Biz de onu S.B. ile birlikte doktora götürdük. Dönüşte eve uğradım. S.B. de su içmek için eve geldi. S.B. suyunu içtikten sonra evden ayrıldık. Taciz iddiası doğru değil" dedi.
\n
\n  
\n
\n PATRONUMUN SUÇU YOK
\n
\n Mahkemede ifade değiştiren S.B. ise patronunun suçsuz olduğunu belirterek, "Ablama patronumla birlikte hastaneye gittiğimizi söylemiştim. Ablam da anneme söylemiş. Eve gidince annem çok kızdı, ben de patronumun beni taciz ettiğini söyledim. Annemden korktuğum için yalan konuşmak zorunda kaldım. Evde Osman K.'nin işi vardı, ben de su içtim. Daha sonra da evden ayrıldık. Beni taciz etmedi, şikayetçi değilim" diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n İfadelerin ardından kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanık Osman K.'nin delil yetersizliğinden beraatine karar verdi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı kavga: 1 ölü

1 Silahlı kavga: 1 ölü

Atatürk Stadı kapalı gişe

2 Atatürk Stadı kapalı gişe

Samsun'da intihar girişimi!

3 Samsun'da intihar girişimi!

Gündem transfer

4 Gündem transfer

Arayışa devam

5 Arayışa devam

Dikkat çeken ayrıntı

6 Dikkat çeken ayrıntı

Hoşgeldiniz

7 Hoşgeldiniz

Liderliğe gittiler

8 Liderliğe gittiler

Son idman Sakarya'da

9 Son idman Sakarya'da

Bu üçlü sınırda

10 Bu üçlü sınırda