İstediğimiz sonuçla döneceğiz

Samsunspor Başkanı Emin Kar, ''İzmir'den isteğimiz sonuçla döneceğimize inanıyorum'' dedi. Başkan Kar ayrıca Göztepe karşısında eksiklerini son kez görüp buna göre de transfer yapacaklarını belirtti

İstediğimiz sonuçla döneceğiz

\n  

\n
\n Kırmızı- Beyazlılarda Başkan Emin Kar, takımın hazır hale gelmesi için 3 haftaya daha ihtiyacı olduğunun altını çizdi. Tavşanlı Linyitspor karşısında genç oyunculardan kurulu kadronun çok iyi mücadele ettiğini belirten Kar, ''Genç oyuncularımız Tavşanlı karşısında çok iyi mücadele etti. Ancak, halen takımımız oturmadı. Özelikle 2-3 hafta zamana ihtiyaç duyuyoruz. Bize taraftarlarımızın sabır göstermesini istiyorum'' diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n GÖZTEPE İYİ TAKIM
\n
\n Göztepe ile İzmir'de mücadele edeceklerini hatırlatan Kar, ''Göztepe inanılmaz transferler yaptı. Ancak geçen hafta gördük ki bizim gibi onların da zamana ihtiyacı var. Oyuncularımızın Tavşanlı Linyitspor karşısındaki oyun sistemine sadık kalmaları halinde İzmir'den isteğimiz sonuçla döneceğimize inanıyorum'' şeklinde konuştu. Kar ayrıca, Göztepe karşısında eksiklerini son kez görme fırsatı bulacaklarını ve buna göre transfer yapacaklarını söyledi. 
\n
\n  
\n
\n Orta sahaya takviye
\n
\n Samsunspor Başkanı Emin Kar, özellikle orta sahaya bir transfer yapmak istediklerini belirterek, "Hocamız Erhan Altın'ın isteği doğrultusunda gereğini yapacağız" ded
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n Başkan gitmiyor
\n
\n Samsunspor Başkanı Emin Kar, Göztepe maçı için  İzmir'e gidemiyor. Kar, "Kulüple ilgili olarak yoğun işlerim var. Bu yüzden burada kalmam gerekiyor" dedi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Hayati Tekin sahaya iniyor

1 Hayati Tekin sahaya iniyor

Samsunspor taraftarları akın etti...

2 Samsunspor taraftarları akın etti...

Tekin, adaylık için istişarede

3 Tekin, adaylık için istişarede

Samsun'da yaralı genç şoka girdi

4 Samsun'da yaralı genç şoka girdi

TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

5 TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

Sakarya'da rekor kırıldı

6 Sakarya'da rekor kırıldı

Protokol tam kadro

7 Protokol tam kadro

Taner Taşkın: '3'üde atsak berabere biterdi'

8 Taner Taşkın: '3'üde atsak berabere biterdi'

Bodrum'da kurtardı, Sakarya'da olmadı

9 Bodrum'da kurtardı, Sakarya'da olmadı

Demirtaş ve Numanoğlu Haberaks'ta

10 Demirtaş ve Numanoğlu Haberaks'ta