Yusuf Güney ve Tuğba Özerk'ten konser

Tekkeköy Belediyesi tarafından düzenlenen “3. Kültür, Doğa ve Turizm Festivali” büyük ilgi gördü. Festivalde Yusuf Güney ve Tuğba Özerk sahneye çıkarak hayranlarını coşturdu. \r\n

Yusuf Güney ve Tuğba Özerk'ten konser

\n  

\n
\n Tekkeköy Belediyesi 3. Kültür, Doğa ve Turizm Festivali, Belediye Düğün Salonu önünde yapıldı. Festivale Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin’in yanı sıra, İlkadım Belediye Başkan Vekili Sezai Onaran, Tekkeköy İlçe Özel İdare Müdürü İlyas Öztürk, Tekkeköy İlçe Emniyet Müdürü Cemil Kozanyaz, Balkan Türkleri Derneği Başkanı Cihat Yılmaz, Tekkeköy meclis üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
\n
\n  
\n
\n ANNE VE BABADAN SÜRPRİZ
\n
\n Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan festivalde ilk olarak sahneye şarkıcı Yusuf Güney çıktı. Eski ve yeni albümünden seslendirdiği parçalarla sevenlerini eğlendiren Güney, bazı parçalarını sevenleri ile birlikte okudu. Sanatçı Güney daha sonra sahneye çağırdığı iki genç ile kolbastı oynadı ve horon tepti. Konseri izlemeye gelen annesi Seher ve babası Ahmetcan Güney, Yusuf Güney’e sürpriz yaptı. 
\n
\n  
\n
\n Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, sanatçı Yusuf Güney’e plaket takdim etti. “Festival hepimizin düğünü ve hepimizin ortak coşkusudur” diyen Başkan Tekin, Tekkeköy ilçesinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Tekin’in konuşmasının ardından sahneye sevilen sanatçı Tuğba Özerk çıktı. Tuğba Özerk, seslendirdiği parçalarla Tekkeköylüleri coşturdu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı kavga: 1 ölü

1 Silahlı kavga: 1 ölü

Atatürk Stadı kapalı gişe

2 Atatürk Stadı kapalı gişe

Samsun'da intihar girişimi!

3 Samsun'da intihar girişimi!

Gündem transfer

4 Gündem transfer

Arayışa devam

5 Arayışa devam

Dikkat çeken ayrıntı

6 Dikkat çeken ayrıntı

Hoşgeldiniz

7 Hoşgeldiniz

Liderliğe gittiler

8 Liderliğe gittiler

Son idman Sakarya'da

9 Son idman Sakarya'da

Bu üçlü sınırda

10 Bu üçlü sınırda