Legend Otel tanıtıldı

İşadamı Galip Öztürk tarafından Saklı Cennet Ayvacık'a yapılan Legend Ayvacık Hotel'in tanıtım kokteyli Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ün kardeşi Talip Öztürk ve ses sanatçıları Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun ve Bülent Serttaş'ın katılımı

Legend Otel tanıtıldı

\n  

\n
\n Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ün memleketi Ayvacık'ın turizmdeki üzerine düşen payı alması için Suat Uğurlu Baraj Gölü'nün kenarında yaptırdığı  Legend Hotel, yaklaşık bir yıl önce hizmete girmiş ancak resmi açılışı yapılmamıştı. Ayvacık Kaymakamı Ufuk Akıl, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Ayvacık Garnizon Komutanı Ercan Yüksel, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet Köse,
\n
\n Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ün kardeşi Talip Öztürk,  ses sanatçıları Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun ve Bülent Serttaş'ın katılıyla düzenlenen kokteylin ardından Legent Hotel'in resmi açılışı yapıldı. Hotel'in açılış kurdelesini katılımcılar hep birlikte kesti.
\n
\n  
\n
\n AYVACIK'A YAKIŞTI
\n
\n Legent Hotel'in İşletmeci Ömer Zorlu, böyle bir tesisi Ayvacık ve Samsun'a kazandırdığı için İşadamı Galip Öztürk'e teşekkür etti.  Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Legent Hotel'in Samsun' un ilk doğa oteli unvanına sahip oteli olduğunu belirterek, "Şehrin stresinden uzak, Karadeniz'in eşsiz doğası ve yeşilin yüzlerce tonunun bir arada olduğu bambaşka bir cennete, Legend Hotel Ayvacık' a hoş geldiniz. Suat Uğurlu baraj gölünün yanında Zevgar adasına komşu tertemiz havası, yeşil doğası ve  inanılmaz güzellikde manzarası ile siz değerli misafirlerimizi bu günde yanımızda görmekten onur duyarız. Ayvacıklı İşadamımız Galip Öztürk'e 'burası turizm bölgesi olursa misafirkleirmiz nerede ağırlayacağız' diye sorduğumda bu oteli gündeme getirmişti. Sayın Galip Öztürk’e hatta 'buraya bir otel yapılırsa ismini de saklı cennet olan Ayvacık'a yakışır Legent (efsane) olsun ve Ayvacık'ı efsaneleştirelim' dedim ve bizi kırmadı. Bu güzel anı yaşamamıza sebep oldu. Kendisine şükranlarımı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
\n
\n  
\n
\n YARDIM VE YATIRIMI 47 MİLYON TL
\n
\n Belur, Galip Öztürk'ün Ayvacık'a yaptığı yardım ve yatırımların toplamının 47 milyon TL olduğunu da ifade ederek, "Ayvacık yüksek okulu, turizm lisesi, sayın Öztürk tarafından yaptırılıyor. Bu ilçede zaten bir yatırım yapılacağı zaman, biz kendisine gidiyoruz, ihtiyacımız olan projemizi söylüyoruz. Bugüne kadar da hiçbir projemiz geri dönmedi. 2009 yılından 2012 yılına kadar sayın Galip Öztürk’ün Ayvacık’a yapmış olduğu yardım ve yatırımların toplamı 47 milyon TL'dir. Bu yatırımlardan bir teki bile tek kuruşluk rant düşünülmeden yapılmıştır. Bu da Ayvacık ruhunun, sevgisinin bir ürünüdür. Bugün burada aramızda olan Sayın Talip Öztürk var, o da bir Galip Öztürk’tür, oda aramızda ve aynı ruhu taşıyor, hepinizin önünde onu da kutluyorum" şeklinde konuştu.
\n
\n Törenden sonra  ses sanatçıları Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun ve Bülent Serttaş, konuklara mini konser verdi. Törenin ardından da Talip Öztürk ve misafirleri baraj gölünde balık keyfi yaşadı.
\n
\n  
\n
\n DOĞA HARİKASI
\n
\n Legend Ayvacık Hotel'de 2 adet 42 metrekare büyüklüğünde ve göl manzaralı Executive Suite oda, göl ve dağ manzaralı olmak üzere toplam 10 adet standart odanın yanı sıra göl kenarında doğa ile iç içe Cabana evleri bulunuyor.  Hotelin tüm odalarında klima, oda servisi, mini bar, wireless, LCD TV gibi bir çok hizmet de yer alıyor.
\n
EN ÇOK OKUNANLAR

Hayati Tekin sahaya iniyor

1 Hayati Tekin sahaya iniyor

Samsunspor taraftarları akın etti...

2 Samsunspor taraftarları akın etti...

Tekin, adaylık için istişarede

3 Tekin, adaylık için istişarede

Samsun'da yaralı genç şoka girdi

4 Samsun'da yaralı genç şoka girdi

TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

5 TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

Taner Taşkın: '3'üde atsak berabere biterdi'

6 Taner Taşkın: '3'üde atsak berabere biterdi'

Protokol tam kadro

7 Protokol tam kadro

Bodrum'da kurtardı, Sakarya'da olmadı

8 Bodrum'da kurtardı, Sakarya'da olmadı

Sakarya'da rekor kırıldı

9 Sakarya'da rekor kırıldı

Demirtaş ve Numanoğlu Haberaks'ta

10 Demirtaş ve Numanoğlu Haberaks'ta