Huzurlu 3. proje

Türkiye’nin birçok yerinde projelerine devam eden Huzurlu İnşaat, Samsun’da 3. etabını tanıttı. Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, hedeflerinin en güzelini yapmak olduğunu, buradan ev alanların kendilerine dua edeceğini söyledi

Huzurlu 3. proje

\n  

\n
\n Samsun’da bugüne kadar birçok kişiyi ev sahibi yapan Huzurlu İnşaat, 3. etabın temelini atmaya hazırlanıyor. Huzurlu İnşaat'ın 3. etabı, İhlas Holding Bölge Müdürü Ahmet Kadem Kaptı ve Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı'nın katıldığı toplantı ile basın mensuplarına tanıtıldı. 
\n
\n  
\n
\n Hotel Grand Asos’ta düzenlenen toplantıda konuşan Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, “Biz, Samsun’u merkez kabul ettik. Hatta Karadeniz’in başkenti Samsun diyebiliriz. Samsun’dan sonra ilk hedefimiz Çarşamba ilçesi olacak. Bu ilçede yeni projelerle çıkacağız yola. Daha sonra Ordu’da güzel bir arsa ile projelerimizi yapacağız. Samsun’da 4. ve 5. etabın arsalarını bile aldık. Samsun’daki 3. etabımızın yeri muhteşem bir yer. Hatta Samsun’un en güzel 3 yerinden biri diyebiliriz" dedi. 
\n
\n  
\n
\n Kaliteli işler yaptıklarını ifade eden Bıyıklı, "Kaliteden hiç taviz vermedik ve vermeyeceğiz. Alan kazanacak. Çünkü Huzurlu İnşaat'ta kalite konuşur. Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın. Hedefimiz, en güzelini yapmak. Buradan ev alan bize dua edecek, memnun olacak. 3. etap evlerin temelini 1 ay içinde atacağız. Deniz manzarası muhteşem olan bu projemizden insanların istifade etmesini isteriz” diye konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun fırtına gibi Sakaryaspor sıkıntılı

1 Samsun fırtına gibi Sakaryaspor sıkıntılı

11 Aralık Salı Samsun hava durumu.. O saatlere dikkat!

2 11 Aralık Salı Samsun hava durumu.. O saatlere dikkat!

BÜYÜKŞEHİR OLMADAN ASLA

3 BÜYÜKŞEHİR OLMADAN ASLA

İmparator'un isyanı

4 İmparator'un isyanı

Usta'dan gaziye moral ziyareti

5 Usta'dan gaziye moral ziyareti

Türkiye ekonomisi yüzde 1.6 büyüdü...2019'a dikkat!

6 Türkiye ekonomisi yüzde 1.6 büyüdü...2019'a dikkat!

Unkapanı köprüsü bakım nedeniyle kapandı

7 Unkapanı köprüsü bakım nedeniyle kapandı

Samsunlular dikkat! Soğuk ve yağışlı hava geliyor

8 Samsunlular dikkat! Soğuk ve yağışlı hava geliyor

Ters yolda yakalanan sürücünün aracına el konuldu

9 Ters yolda yakalanan sürücünün aracına el konuldu

Böyle firar görülmedi

10 Böyle firar görülmedi