Bozkurt gitti Yılmaz geldi

Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Özel Danışmanı olarak atanan Samsunlu Gökhan Bozkurt'un yerine Tahsin Yılmaz, kurumun Genel Müdürü oldu

Bozkurt gitti Yılmaz geldi

\n  

\n
\n TTNET AŞ'de Genel Müdürlük görevini yürüten Tahsin Yılmaz, Samsunlu Gökhan Bozkurt'un yerine Türk Telekomünikasyon A.Ş. Genel Müdürlüğüne getirildi. 
\n
\n  
\n
\n BOZKURT, ÖZEL DANIŞMAN
\n
\n Şirketten yapılan açıklamada Türk Telekomünikasyon AŞ'de sürdürülebilir büyümeyi daha etkin hale getirecek üst düzey yönetici değişiklikleri gerçekleştirildiği kaydedildi. 2006 yılından itibaren Türk Telekomünikasyon AŞ'de çeşitli görevlerde bulunan ve 2010 Ağustos ayından bu yana Türk Telekomünikasyon AŞ Genel Müdürlük görevini yürüten Gökhan Bozkurt'un, 4 Eylül 2012 tarihi itibariyle Yönetim Kurulu Başkanı Özel Danışmanı olarak atandığı belirtilen açıklamada, ''2008 yılından bu yana Türk Telekom Grubu şirketlerinden TTNET AŞ Genel Müdürlük görevini yürüten Tahsin Yılmaz, 4 Eylül 2012 tarihi itibariyle Türk Telekomünikasyon AŞ Genel Müdürlüğüne getirildi'' ifadesine yer verildi.
\n
\n  
\n
\n HARİRİ BAŞARI DİLEDİ
\n
\n Öte yandan Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Mohammed Hariri, yeni görevlendirmelere ilişkin olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Tahsin Yılmaz’ın Grubumuz şirketlerinden TTNET’te bugüne kadar gösterdiği başarılı çalışmaları Türk Telekom’da devam ettireceğine inancım tamdır. Değişerek ve büyüyerek sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetlerle dünya standartlarında hizmet veren bir telekomünikasyon şirketi haline gelen Türk Telekom, yeni yönetimiyle müşterilerine ve diğer tüm paydaşlarına katma değerli hizmetler sunmaya devam edecektir. Dinamik ve etkili çalışmalarına odaklanacak olan Türk Telekom güçlü ve sürdürülebilir büyüme hedefine bağlı kalacaktır. Liderliği süresince Türk Telekom’un büyümesine değerli katkılar sağlayan K. Gökhan Bozkurt’a teşekkür ediyorum; kendisi özel danışmanım olarak görevine devam edecek ve Türkiye'de ticari faaliyetlerimizde nasıl büyüme elde edeceğimiz ve gelecek dönem stratejimizle alakalı yeni yön ve vizyonumuzu belirleme konularında bana yakinen yardımcı olacaktır."
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun oldu

1 Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun oldu

Otomobil Toprak Yığınına Çarptı: 1 Yaralı

2 Otomobil Toprak Yığınına Çarptı: 1 Yaralı

Bahçelievler'de park halinde otomobil alev alev yandı

3 Bahçelievler'de park halinde otomobil alev alev yandı

Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı

4 Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı

E.Y. Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı

5 E.Y. Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı