İZMİR İN UĞURU

Son iki sezon da İzmir ekiplerine karşı ezici bir üstünlüğü bulunan ve deplasmanda oynadığı maçlarda hiç yenilgi yüzü görmeyen Samsunspor için İzmir adeta puan madenine dönüşürken Kırmızı-Beyazlı ekip, başarılarına bir yenisini daha eklemek için pazar gün

İZMİR İN UĞURU
YENİLGİ YÜZÜ GÖRMEDİ 
PTT 1. Lig de ilk 7 haftalık bölümde istediği sonuçları alamayan Samsunspor da yarın oynanacak Karşıyaka maçı çıkış olarak görülüyor. hedefi yolunda mutlak süretle üç puana ihtiyacı olan Kırmızı Şimşekler için son yıllardaki istatistiklere bakıldığında İzmir adeta puan madeni. Özellikle son iki sezon da İzmir ekiplerine karşı ezici bir üstünlüğü bulunan Samsunspor, Ege deki başarısına bir yenisi daha eklemek için pazar günü sahaya çıkacak. 2012-2013 sezonunda İzmir de Karşıyaka, Göztepe ve Bucaspor la oynadığı maçlarda hiç yenilmeyen Kırmızı-Beyazlı ekip, 2 galibiyet, 1 beraberlik aldı.
EZİCİ ÜSTÜNLÜK 
Güzel sonuçlarına bir sonraki yıl da devam eden Samsunspor, 2013-2014 sezonunda da Karşıyaka yı mağlup etti, Bucaspor la berabere kaldı. Samsunspor, bu sezon dört maçtır galibiyet yüzü göremiyor. İki sezon öncede Kırmızı-Beyazlı ekip, deplasmanda Karşıyaka yı yenerek 4 maçlık galibiyet hasretine son vermiş ve çıkışa geçmişti. Ortaya çıkan bu istatistik Samsunspor u oldukça zor geçmesi beklenen Karşıyaka maçında galibiyete daha yakın taraf olarak gösteriyor.  Samsunspor cephesinde Teknik Direktör Erhan Altın, kurmayları ve futbolcular üç puan almak için kenetlenmiş durumda. 
MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU
EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı kavga: 1 ölü

1 Silahlı kavga: 1 ölü

Gündem transfer

2 Gündem transfer

Samsun'da intihar girişimi!

3 Samsun'da intihar girişimi!

Arayışa devam

4 Arayışa devam

Atatürk Stadı kapalı gişe

5 Atatürk Stadı kapalı gişe

Liderliğe gittiler

6 Liderliğe gittiler

Hoşgeldiniz

7 Hoşgeldiniz

Son idman Sakarya'da

8 Son idman Sakarya'da

Dikkat çeken ayrıntı

9 Dikkat çeken ayrıntı

15 Aralık Cumartesi Samsun hava durumu!

10 15 Aralık Cumartesi Samsun hava durumu!