ÖNDER ÖZLEMLE ANILIYOR

Eski Samsun Belediye Başkanı Merhum Muzaffer Önder’i özlemle andıklarını söyleyen Eski CHP İl Başkanı Yılmaz Türkoğlu, “Biz bu geçen sürede onu her zaman özlemle, saygıyla ve övgüyle andık” dedi\r\n

ÖNDER ÖZLEMLE ANILIYOR
Ölümünün dokuzuncu yılında eski Samsun Belediye Başkanı Muzaffer Önder’i önce adını taşıyan parkta, ardından da mezarı başında anacaklarını söyleyen eski CHP İl Başkanı Yılmaz Türkoğlu, “Yokluğu başta Samsun halkı olmak üzere hepimiz için üzüntü, acı ve eksiklik” diye konuştu.

‘YOKLUĞU EKSİKLİK’
Eski Samsun Belediye Başkanı Muzaffer Önder’i ölümünün dokuzuncu yılında saygıyla ve özlemle andıklarını söyleyen eski CHP İl Başkanı ve Önder in Özel Kalem Müdürü Yılmaz Türkoğlu, “Kişiliği ile bizlere her zaman rehber olmuş bir isim olan Muzaffer Önder’in aramızdan ayrılışının üzerinden dokuz yıl geçti. Biz bu geçen sürede onu her zaman özlemle, saygıyla ve övgüyle andık. Kararlı, dürüst, halka açık ve güler yüzlü kişiliğiyle dikkat çeken eski Eski Samsun Belediye Başkanı Muzaffer Önder’in eksikliğini duyuyoruz. Yokluğu başta Samsun halkı olmak üzere hepimiz için üzüntü, acı ve eksikliktir” dedi.

‘DUALARLA ANACAĞIZ’
Muzaffer Önder’i ölüm yıldönümü olan 3 Kasım 2014 Pazartesi günü (bugün) önce adını taşıyan parkta ardından da mezarı başında anacaklarını belirten Türkoğlu şunları söyledi: “Şehrimiz adına gerçek bir efsane olan, benim de o dönemde Özel Kalem Müdürü olarak beraber çalışmaktan gurur duyduğum Muzaffer Önder’i ilk olarak saat 10.00’da adını taşıyan parkta anacağız. Ardından da Bafra-Kolay’da bulunan mezarı başında dua edeceğiz.” 

Ahmet Çağdaş ÇATOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

11 Aralık Salı Samsun hava durumu.. O saatlere dikkat!

1 11 Aralık Salı Samsun hava durumu.. O saatlere dikkat!

Samsun fırtına gibi Sakaryaspor sıkıntılı

2 Samsun fırtına gibi Sakaryaspor sıkıntılı

BÜYÜKŞEHİR OLMADAN ASLA

3 BÜYÜKŞEHİR OLMADAN ASLA

İmparator'un isyanı

4 İmparator'un isyanı

Usta'dan gaziye moral ziyareti

5 Usta'dan gaziye moral ziyareti

Türkiye ekonomisi yüzde 1.6 büyüdü...2019'a dikkat!

6 Türkiye ekonomisi yüzde 1.6 büyüdü...2019'a dikkat!

Unkapanı köprüsü bakım nedeniyle kapandı

7 Unkapanı köprüsü bakım nedeniyle kapandı

Ters yolda yakalanan sürücünün aracına el konuldu

8 Ters yolda yakalanan sürücünün aracına el konuldu

Böyle firar görülmedi

9 Böyle firar görülmedi

Afyonkarahisar'da şiddetli yağış etkili oldu

10 Afyonkarahisar'da şiddetli yağış etkili oldu