MOBİLYACILARDA FUAR HAZIRLIĞI

Samsun da 2015 yılı için kapsamlı bir mobilya fuarı açılması yönünde girişimlerine başlayan Samsun Mobilyacılar Odası, TÜYAP yöneticileriyle bir araya geldi.\r\n

MOBİLYACILARDA FUAR HAZIRLIĞI
Samsun Mobilyacılar Odası, kentte kapsamlı bir mobilya fuarı açılması için TÜYAP ile işbirliği içerisine girerek ilk adımı attı. Samsun daki mobilyacıların fuara tam katılım sağlaması için KOSGEB desteğinin şart olduğunu söyleyen Başkan Ülker, Bu desteği alabilmek için gerekli girişimlerimizi başlattık dedi.
HEYECANLIYIZ
Samsun da kapsamlı bir mobilya fuarının ihtiyaç olduğunu söyleyen Samsun Mobilyacılar Odası Başkanı İbrahim Ülker, TÜYAP la iletişime geçti. TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Emrah Yayla ile Samsun Mobilyacılar Odası nda gerçekleştirilen toplantıda bir araya gelen Başkan Ülker, Şehrimizde mobilya sektöründe yer alan çok sayıda üyemizin ortak talebi olarak bir fuar ihtiyacı bulunmaktadır. Kapsamlı bir mobilya fuarı düzenlenmesi halinde üretim ve satış anlamında önemli bir tanıtım organizasyonu da gerçekleştirilmiş olacaktır. Bu anlamda oda olarak girişimlerimize başladık. 2015 yılında Samsun da örnek bir mobilya fuarı için heyecan içerisinde hareket ediyoruz dedi.
KOSGEB DESTEĞİ ŞART
Fuarlara KOSGEB desteği olmadan tam katılımın sağlanmasının zor olacağını belirten Başkan Ülker, Fuarlara katılım sağlayanların ödedikleri bedelin yüzde 60 lık kısmını KOSGEB karşılıyordu. Bu anlamda KOSGEB Genel Müdürlüğü ile irtibat halindeyiz. Gerçekleştirmeyi planladığımız fuarda KOSGEB desteği almak istiyoruz. Bu destek olmadan tam katılımlı ve verimli bir fuar süreci geçirmemiz zor olabilir. Yıllardır beklediğimiz kapalı fuar alanına kavuşulmuşken çok olumlu başlangıç için herkesin gayret içinde olmasının gereğine inanıyoruz, bize düşen göreve hazırız. TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Emrah Yayla ya da bize gösterdikleri destek ve yol gösterici tavırları için teşekkür ederiz diye konuştu.

Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun fırtına gibi Sakaryaspor sıkıntılı

1 Samsun fırtına gibi Sakaryaspor sıkıntılı

11 Aralık Salı Samsun hava durumu.. O saatlere dikkat!

2 11 Aralık Salı Samsun hava durumu.. O saatlere dikkat!

İmparator'un isyanı

3 İmparator'un isyanı

Samsun yolunda korkunç kaza!

4 Samsun yolunda korkunç kaza!

Erkam Reşmen geri dönüyor

5 Erkam Reşmen geri dönüyor

Samsun'u fırtına vurdu! Ağaçlar devrildi, çatılar uçtu

6 Samsun'u fırtına vurdu! Ağaçlar devrildi, çatılar uçtu

Sakaryaspor-Samsunspor maçının bilet fiyatları açıklandı

7 Sakaryaspor-Samsunspor maçının bilet fiyatları açıklandı

Samsunlular dikkat! Soğuk ve yağışlı hava geliyor

8 Samsunlular dikkat! Soğuk ve yağışlı hava geliyor

İŞKUR'da 'iş umudu' kuyruğu

9 İŞKUR'da 'iş umudu' kuyruğu

Kendi modelimizi belirleyeceğiz

10 Kendi modelimizi belirleyeceğiz