DAYATMA VAR ADAYIM

AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş ın genel merkez kararı doğurultusunda ilçe kongrelerinin tek adayla yapılacağını açıklamasına rağmen Bafra İlçesi nde ikinci bir aday çıktı. Delegelerle bir araya gelen Aydın Akkurt, Geçtiğimiz dönemde olduğu gibi bu dönem

 DAYATMA VAR ADAYIM
Samsun un Bafra ilçesinde bugün yapılacak AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı seçimi öncesinde delegeler ile bir araya gelerek adaylığını açıklayan Aydın Akkurt, Geçtiğimiz dönemde olduğu gibi bu dönemde de aynı dayatmalar, aynı yönlendirmeler yine karşımıza çıkarılmaya çalışılıyor fakat asla pes etmedim, etmeye de hiç niyetim yok dedi.
KİMSE ENGEL OLAMAZ
Asırlık Büyük Park ta düzenlenen yemekte delegelerle bir araya gelen AK Parti İlçe Başkan Adayı Aydın Akkurt, kendini tanıtarak kongre sürecini ve mevcut yönetimi eleştirdi.
Akkurt, Ben kendimi Bafra ya ve Bafralılara adadım. Bu bir seçim işidir, bunun neticesi sandıkta belli olur. Sandıkta olmayanın adı seçim olmaz, atama olur. Bunu özellikle bilmenizi istiyorum ki sandığa gitmekten hiç bir güç bizi vazgeçiremez, bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Siz benim yanımda olduğunuz sürece bunun önünde hiç bir engel de duramaz dedi. 
RESMEN ADAYIM 
Ankara ya çağrıldığını ifade eden Akkurt, “İki üç gün önce Ankara ya çağrıldık. Zihni başkanımla beraber gittik. Teşkilatımızın başkanı bütün ülke genelinde seçimlere tek liste olarak girmek istediklerini söyledi. Biz kararlılığımızı ifade ettik ve kendileri de hayırlı olsun dedi. Başkanımla oradan ayrıldık ve Samsun a varmak üzereyken, il teşkilatından arayıp müracaatımızı istediler. Müracaatımızı fotoğraflı bir şekilde mail yolu ile gönderdik ve adaylığımız kesinleşti. Adı adalet ve demokrasi ile anılan bir partide dayatma olmaz. Adaylar sandığa gidecek ve sandıkta demokrasiyle yeni başkan seçilecek diye konuştu.
KÖKTAŞ A ELEŞTİRİ 
Konuşmasında, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş ı da eleştiren Akkurt, Sayın Köktaş milletvekili adayı olacağı için bazı sıkıntıları var. İlçe başkan adayı Tuncay Yurduseven ona lazım. Bafra da şu olmuş, bu olmamış kimsenin umurunda değil. Bu durumları teşkilatımızın en başına anlattım. Siz benim arkamda olduğunuz sürece bize kimse bir şey yapamaz. Bu gücün karşısında kimse duramaz ve bunların hesabını biz sorarız arkadaşlar dedi.

Ümit CEYLAN


EN ÇOK OKUNANLAR

Hayati Tekin sahaya iniyor

1 Hayati Tekin sahaya iniyor

Sakarya'da rekor kırıldı

2 Sakarya'da rekor kırıldı

Samsunspor taraftarları akın etti...

3 Samsunspor taraftarları akın etti...

Samsun'da asansör boşluğuna düşen kişi öldü

4 Samsun'da asansör boşluğuna düşen kişi öldü

TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

5 TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

Samsun'da yaralı genç şoka girdi

6 Samsun'da yaralı genç şoka girdi

Samsun'da çatıdan düşen kişi ağır yaralandı! O anlar kamerada

7 Samsun'da çatıdan düşen kişi ağır yaralandı! O anlar kamerada

Tekin, adaylık için istişarede

8 Tekin, adaylık için istişarede

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı değişecek mi?

9 Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı değişecek mi?

Samsunlular dikkat! Son 14 gün!

10 Samsunlular dikkat! Son 14 gün!