SORUNLARA ÇÖZÜM ARANIYOR

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, ilçelerde yaptığı programlarda kendisine iletilen taleplerle ilgili DSİ de bir toplantı gerçekleştirdi. Belediye başkanları ve muhtarlar yaşadıkları sıkıntı ve talepleri doğrudan ilgili bürokratlara söyleye

SORUNLARA ÇÖZÜM ARANIYOR
AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, ilçe ve köylerde yaptığı programlarda kendisine iletilen ve DSİ 7. Bölge Müdürlüğü nün çalışmalarını kapsayan talepler için toplantı gerçekleştirdi. Talep sahibi belediye başkanları, muhtarlar ve ziraat odası başkanlarının da katıldığı toplantıda, DSİ nin ilgili bürokratları da yer alarak, taleple ilgili konuların durumunu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NDE TOPLANTI
Milletvekili Demir, özellikle Havza, Ladik, Yakakent ve Terme de gerçekleştirdiği programlarda belediye başkanı, muhtar ve vatandaşlardan DSİ ile ilgili gelen yoğun taleplerin yerine getirilmesi için Bölge Müdürlüğü nde toplantı gerçekleştirdi. DSİ 7. Bölge Müdürü Ahmet Kanık ve ilgili bürokratların hazır bulunduğu toplantıda, her ilçeden gelen talep sahipleri, yaşadıkları sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili konuşmalar yaptı. DSİ bürokratları da, söz konusu taleplerden daha önce kendilerine ulaşanların durumları ve gelinen noktayla ilgili bilgiler verdi. 
TALEPLERİN TOPLU ÇÖZÜMÜ
Toplantıda konuşan Milletvekili Demir, çeşitli zamanlarda ilçe ve köylerde gerçekleştirdiği ziyaretlerde kendisine iletilen taleplerin toplu olarak çözümü için böyle bir toplantı düzenlendiğini belirterek, DSİ nin oldukça geniş bir çalışma alanı var. Yaptığımız programlarda vatandaşlardan gelen talepleri not alıyor ve yerine getirilmesi için girişimlerde bulunuyorum. Burada da yaşanan sorun ve yeni taleplerin doğrudan ilgilisine ulaştırılarak çözüme kavuşturulması için toplandık. Bölge Müdürü Ahmet Kanık bey başta olmak üzere toplantıya katılan diğer bürokrat ve memur arkadaşlara teşekkür ediyorum dedi. 
BAKANLIK DÜZEYİNDE GİRİŞİM 
Yapılan toplantıyla pek çok konunun çözüme kavuşturulduğunu ifade eden Demir, Bazı taleplerin Bakanlık düzeyinde çözüme kavuşturulması ve kaynak aktarılması gerekiyor. Bununla ilgili de bazı girişimler yapılacak. Vatandaşlarımızın DSİ nin hizmetlerinden daha iyi yararlanabilmesi ve kullanabilmesi için gereken neyse yapılacak diye konuştu.
DSİ 7. Bölge Müdürü Ahmet Kanık da, toplantının verimli geçtiğini belirterek, iletilen talep ve sorunları tek tek not aldı. EN ÇOK OKUNANLAR

Tekirdağ'da yoğun kar: Eğitime 1 gün ara

1 Tekirdağ'da yoğun kar: Eğitime 1 gün ara

Eğlence mekanında silahlı kavga: 2 yaralı

2 Eğlence mekanında silahlı kavga: 2 yaralı

Genç kadını otomobille metrelerce sürükledi

3 Genç kadını otomobille metrelerce sürükledi

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, AB büyükelçileriyle bir araya geldi

4 CHP Lideri Kılıçdaroğlu, AB büyükelçileriyle bir araya geldi

Beykoz'da istinat duvarı evin üzerine yıkıldı

5 Beykoz'da istinat duvarı evin üzerine yıkıldı

Erdek - Bandırma karayolu aşırı yağıştan dolayı kapandı

6 Erdek - Bandırma karayolu aşırı yağıştan dolayı kapandı

Şuhut'ta sağanak yağış esnaflara zor anlar yaşattı

7 Şuhut'ta sağanak yağış esnaflara zor anlar yaşattı