Demirtaş'tan 'aidiyet' uyarısı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, daire müdürlerini 'aidiyet duygusu içerisinde' hareket etmeleri konusunda uyardı

Demirtaş'tan 'aidiyet' uyarısı

\n  

\n
\n İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Gazi Hizmet Binası meclis salonunda daire müdürleri ile bir araya geldi.  Kurum kültürünün önemine değinen Başkan Necattin Demirtaş, kurumda çalışan herkesin aidiyet duygusu içersinde işi sahiplenmesi gerektiğini söyledi. 
\n
\n  
\n
\n ADİL VE UYUMLU ÇALIŞMA
\n
\n Belediye başkanlığı döneminde çok adil ve uyumlu bir çalışma ortamını sağladıkları ifade eden Başkan Necattin Demirtaş, halka hizmet etmekten çok mutlu olduğunu belirtti. Planlı ve disiplinli bir yönetim anlayışı sergilediklerini vurgulayan Demirtaş, Halk Ekmek, İlkadım Kongre ve Ticaret Merkezi Yeni Belediye Hizmet Binası, Trafik Eğitim Parkı, SAMBİS, Kentsel Dönüşüm projeleri gibi hizmetlerle İlkadım’da kalıcı eserler bırakacaklarını söyledi.
\n
\n  
\n
\n MAKİNE PARKI GÜÇLENDİ
\n
\n İlkadım Belediyesi’ne rekor sayıda araç kazandırarak makine parkını güçlendirdiklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 2010 yılında 18 adet çöp kamyonu ile 20 hizmet aracı ile birlikte toplam maliyeti 2 milyon 647 bin TL'ye 1 adet silindir, 1 adet kargo 3232 C sathi asfalt kaplama aracı, 1 adet greyder, 2 adet temizlik aracı, 4 adet sulama tankeri ve 4 adet damperli yük kamyonu aldıklarını kaydetti.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı kavga: 1 ölü

1 Silahlı kavga: 1 ölü

Atatürk Stadı kapalı gişe

2 Atatürk Stadı kapalı gişe

Samsun'da intihar girişimi!

3 Samsun'da intihar girişimi!

Gündem transfer

4 Gündem transfer

Arayışa devam

5 Arayışa devam

Dikkat çeken ayrıntı

6 Dikkat çeken ayrıntı

Hoşgeldiniz

7 Hoşgeldiniz

Liderliğe gittiler

8 Liderliğe gittiler

Son idman Sakarya'da

9 Son idman Sakarya'da

Bu üçlü sınırda

10 Bu üçlü sınırda