KIZILAY YÖNETİCİLERİ NDEN KIZILAY DEDE YE ZİYARET

Çorum un Sungurlu ilçesi Kızılay Derneği Yöneticileri Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında ilçede Kızılay Dede olarak tanınan İhsan Özsaray ı evinde ziyaret etti. \r\n

KIZILAY YÖNETİCİLERİ NDEN KIZILAY DEDE YE ZİYARET
Kızılay Derneği Başkanı Elvan Küçükevcilioğlu ve Yeşilay Derneği Sungurlu temsilcisi Ecz. Bekir Sami Ünsal, Sungurlu da Kızılay Dede namıyla tanınan eski dernek başkanı İhsan Özsaray’ı evinde ziyaret ettiler. Ziyarette Sungurlu Kızılay Şube Yönetim Kurulu üyesi Osman Çiftçi’de hazır bulundu.
Kızılay Derneğinin 146. Kuruluş yıldönümü vesilesiyle gerçekleşen ziyarette, eski başkan İhsan Özsaray, 30 yıl süresince Kızılay’a hizmet verdiğini ve bunun 22 yılının başkanlık hizmeti ile geçtiğini, Kızılay Teşkilatı Genel başkanlığınca kendisine verilmiş olan 1 adet altın madalya ve Onursal Üye beratı olduğunu söyledi. 
Özsaray, kendisine yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek vefa duygusunun milletimize mahsus hasletlerden biri olduğunu ifade etti.
Kızılay ilçe başkanı Elvan Küçükevcilioğlu ise, Başta İhsan Özsaray olmak üzere geçmiş yıllarda Sungurlu Kızılay Derneğinin çeşitli kademelerinde değerli hizmetler vermiş olan tüm üyelerimize minnet ve şükranlarımı sunarım dedi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun oldu

1 Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun oldu

Otomobil Toprak Yığınına Çarptı: 1 Yaralı

2 Otomobil Toprak Yığınına Çarptı: 1 Yaralı

Bahçelievler'de park halinde otomobil alev alev yandı

3 Bahçelievler'de park halinde otomobil alev alev yandı

Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı

4 Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı

E.Y. Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı

5 E.Y. Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı