BAŞKAN ŞAHİNER DEN HASTA ZİYARETİ

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Akçay Mahallesi TOKİ evlerinde oturan Belediye personeli Murat Karamanında amcası olan 44 yaşındaki Neşet Karamanı evinde ziyaret etti. \r\n

BAŞKAN ŞAHİNER DEN HASTA ZİYARETİ
Hasta ziyaretlerine verdiği önemi her fırsatta dile getiren Başkan Şahiner, Akçay Mahallesi TOKİ evlerinde oturan Neşet Karamanı, Başkan yardımcıları Ahmet Yılmaz ve Bahri sezenle birlikte evinde ziyaret etti. Günlük çalışma temposu içinde ilçe halkının sıkıntı ve dertlerini paylaşmak adına hasta ziyaretlerini de gerçekleştiren Başkan Şahiner, Neşet Kardeşime ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum dedi.
Bugün tüm dünyada şeker hastalığının ayak komplikasyonları nedeniyle her 20 saniyede bir ayak kaybı yaşanmaktadır diyen başkan Şahiner, Allah ım tüm hastalarımıza acil şifalar versin diye konuştu.
Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet eden Başkan Şahiner, ziyaretteki amaçlarının rahatsızlıkları nedeniyle gününü evde geçiren hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu söyledi.
Başkan Şahiner, Sağlık insanın en büyük hazinesi. Bazen beklenmedik kazalar insan hayatını önemli ölçüde etkiliyor. Ama hayata küsmeden, en olumsuz şartlarda bile hep yapılabilecek güzel şeylerin olduğunu düşünerek hareket etmek gerekir dedi.
Hastaları ziyaret etmenin önemine değinen Başkan Şahiner, “Biz annemizden babamızdan hasta olanı, yaşlıları ziyaret etmeyi gördük. Hastalara ve yaşlılara yaptığımız ziyaretler bizim kültürümüzün en güzel göreneklerinden biri. Bizi bir yapıyor, birbirimize yaklaştırıyor şeklinde konuştu.
Evlerine gelerek kendisini ziyaret eden Başkan Şahiner’e nazik davranışı için memnuniyetini dile getiren Neşet Karaman ise, Allah razı olsun diyerek çalışmalarında başarılar diledi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Taner Taşkın: 'Kazanmaya gideceğiz'

1 Taner Taşkın: 'Kazanmaya gideceğiz'

Hayran kaldılar

2 Hayran kaldılar

Sibirya soğukları geliyor!

3 Sibirya soğukları geliyor!

MHP, 152 belediye başkan adayını açıkladı

4 MHP, 152 belediye başkan adayını açıkladı

Samsun'da fındık bahçesinde ölüm!

5 Samsun'da fındık bahçesinde ölüm!

Başkan İsmail Uyanık misafirlerle izledi

6 Başkan İsmail Uyanık misafirlerle izledi

Samsun'da bıçaklı saldırı

7 Samsun'da bıçaklı saldırı

Samsun'da ulaşıma kar engeli!

8 Samsun'da ulaşıma kar engeli!

90 dakika destek

9 90 dakika destek

Samsun'da iki mahalleye doğalgaz müjdesi

10 Samsun'da iki mahalleye doğalgaz müjdesi