Borpanel'e Litvanyalı konuklar

Litvanya'dan Samsun'e gelen 30 kişilik öğrenci grubu, ziyaret ettikleri heyet, Borsan Şirketler Grubu'na bağlı Borpanel Ahşap Ürünleri ve Dış Ticaret A.Ş. fabrikasını gezdi.

Borpanel'e Litvanyalı konuklar

\n  

\n
\n Litvanya Dış İşleri Bakanlığı ile Vilnius Belediyesi tarafından hazırlanan ve Litvanya İşverenleri Konferderasyonu (LVDK) tarafından desteklenen proje kapsamında Samsun'a gelen 30 seçilmiş öğrenci, Samsun Serbest Bölge'de kurulu bulunan Borpanel Ahşap Ürünleri ve Dış Ticaret A.Ş. fabrikasını gezdi.
\n
\n  
\n
\n SERBEST BÖLGE'YE ZİYARET
\n
\n Girişimcilerle tanışmaları ve iş ilişkilerini geliştirmeleri amacıyla hazırlanan proje nedeniyle Türkiye, Bulgaristan, Ukayna, Gürcistan, Romanya gibi ülkelerde 30 limanı kapsayan gezi kapsamında Samsun'u ziyaret eden öğrenciler, Serbest Bölge'ye konuk oldular. Genel Müdür Ercüment Karaca, Müdür Kemalettin Yücedal ile birlikte Borpanel'i ziyaret ettiler. 
\n
\n  
\n
\n FABRİKAYA HAYRAN KALDILAR 
\n
\n Borpanel Satış Müdürü Özkan Sönmez tarafından karşılanan öğrenciler, fabrikaya gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. Ürünleri ve çalışmaları dikkatle inceleyen öğrenciler, fabrikaya hayran kaldılar. Proje Koordinatörü Ilja Malkin, "Litvanya'dan 28 Haziran'da yat ile yola çıktık. Türkiye'de üç limanı ziyaret edeceğiz. Toplam 30 limana ziyaret gerçekleştireceğiz. Bu gezimiz 49 gün sürecek. Burada amacımız öğrencilerin gittiğimiz ülkelerde girişimcilerle tanışması, iş ilişkilerini öğrenmeleri ve geliştirmelerini sağlamak" dedi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı kavga: 1 ölü

1 Silahlı kavga: 1 ölü

Atatürk Stadı kapalı gişe

2 Atatürk Stadı kapalı gişe

Samsun'da intihar girişimi!

3 Samsun'da intihar girişimi!

Gündem transfer

4 Gündem transfer

Arayışa devam

5 Arayışa devam

Dikkat çeken ayrıntı

6 Dikkat çeken ayrıntı

Dere içinde ölü bulundu

7 Dere içinde ölü bulundu

Hoşgeldiniz

8 Hoşgeldiniz

Liderliğe gittiler

9 Liderliğe gittiler

15 Aralık Cumartesi Samsun hava durumu!

10 15 Aralık Cumartesi Samsun hava durumu!