BAŞKAN KARATAŞ TAN BAŞARILI SPORCULARA ÖDÜL

Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, Kick Boks Şampiyonasında Türkiye Üçüncüsü olan Elif Duman ile il birinciliğinde ilçeye üçüncülük kupası kazandıran sporcuları ödüllendirdi. \r\n

BAŞKAN KARATAŞ TAN BAŞARILI SPORCULARA ÖDÜL
Türkiye Kick Boks Şampiyonasında Osmancık Belediyespor’dan Elif Duman Yıldızlar kategorisinde 62 kiloda Türkiye üçüncüsü oldu. Budakai-do İl Birinciliğinde ise Osmancık Belediyesporlu gençler Ümit Bayanlar Kategorisinde takım halinde üçüncülük kupası kazandı.
Antrenörleri Aydın Fırat ile birlikte Belediye Başkanı Hamza Karataş’ı ziyaret eden sporcular kazandıkları kupayı takdim ettiler. Sporcuları tebrik eden Başkan Karataş, Türkiye Üçüncüsü olan Elif Duman’ı altınla ödüllendirdi. Karataş, il üçüncülüğü kazanan sporculara da saat hediye etti.
Osmancık Belediyesi olarak gençleri spora teşvik etmeye özen gösterdiklerini ifade eden Başkan Karataş “Aslında spor da yemek içmek gibi sürekli ihtiyaçlarımızdandır. Bu nedenle spora özen gösteriyoruz. Belediyemizin kendi kulübü olan Osmancık Belediyespor bünyesindeki Kick Boks sporcularımız gösterdikleri başarı ile bizleri onurlandırdılar. Biz de hem sporcularımızı motive etmek hem de gençlerimizi spora teşvik etmek istedik. Gençlerimizin her daldaki başarısı bizi onurlandırmaktadır” dedi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

1 Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü

2 Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü