FATSA MARKA DEĞERLERİ FİZİBİLİTE ÇALIŞMASI

Ordu’nun Fatsa ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı 2014 yılı Teknik Destek Projeleri çerçevesinde desteklenmeye hak kazanan Fatsa Marka Değerleri Fizibilite Çalışması projemizin Ortak Akıl Toplantısı

FATSA MARKA DEĞERLERİ FİZİBİLİTE ÇALIŞMASI
Toplantıya Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri ve davetliler katıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş yaptığı konuşmasında, “Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası olarak marka şehir Fatsa’yı hayata geçirmek için toplandık. Bundan yaklaşık 4 ay önce Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’na (DOKA) başvurumuzu gerçekleştirdik. Bu proje faaliyete geçirmek için hak kazandı. Marka değerlerimizin bilgilenmesi iller, ilçeler bir takım markalarıyla tanınmıştır. Bugün Eyfel Kulesi deyince aklımıza Paris geliyor. Biz de Fatsa olarak, Fatsa’nın öne çıkacak değerlerini ortaya koymaya çalışıyoruz. Bugün projenin ilk basamağı için toplandık. Fatsa’mızda marka olarak gördüğümüz değerleri tespit edeceğiz. Daha sonrasında DOKA’nın katkısıyla bir klip çalışması yaparak Fatsa’mızı gerek ulusal, gerekse uluslararası düzeyde temsil edecek klip hazırlamayı hedefliyoruz. Dolayısıyla biz bu şehri marka yapacaksak ve bu marka şehrin değerlerinin neler olması gerektiğini sizlerle beraber karar vereceğiz. O yüzden sizlerin bilgisine, tecrübesine dayanarak Fatsa deyince akla hangi markalar gelmeli gibi soruların cevabını bulmaya çalışacağız” dedi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şahıs hayatını k

1 Eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şahıs hayatını k

Bilecik'te yol verme meselesi kanlı bitti: 1 yaralı

2 Bilecik'te yol verme meselesi kanlı bitti: 1 yaralı

Tavşanlı - Emet Karayolunda trafik kazası: 7 yaralı

3 Tavşanlı - Emet Karayolunda trafik kazası: 7 yaralı

Kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı

4 Kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı

Marmaris'te çıkan yangında 78 yaşındaki kadın hayatını kaybetti

5 Marmaris'te çıkan yangında 78 yaşındaki kadın hayatını kaybetti

'Kar Kaplanları' ölüme meydan okuyor

6 'Kar Kaplanları' ölüme meydan okuyor