İHA'nın tercihi SAMSUN oldu

Yılda 2 defae yapılan İHA Bölge Müdürleri Toplantısı Samsun'da ilk kez gerçekleştirildi. İHA Genel Müdürü Thomas Bonıfıeld, "İHA'yı 40. yıla taşıyacak güçlü temellerin atılacağı çalışmalar yapacaklarını söyledi

İHA'nın tercihi SAMSUN oldu

\n İhlas Haber Ajansı (İHA) bölge müdürleri değerlendirme toplantısı Samsun’da yapıldı. Karadeniz’de ilk defa yapılan bölge müdürleri toplantısına Samsun Valisi Hüseyin Aksoy ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da konuşmacı olarak katıldı.  Atakum İlçesinde Grand Atakum Otel’de düzenlenen toplantıya, İHA Genel Müdürü Thomas Bonifield, Genel Müdür Yardımcıları Hamit Arvas ve İsmail Ballı, şube müdürleri ile İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, Bursa, Antalya, Erzurum, Kocaeli, Kayseri, Trabzon, Diyarbakır, Van, Trakya, Zonguldak, Aydın, Çorum, Konya ve Samsun bölge müdürleri katıldı.

\n
\n  
\n
\n “HEDEFİMİZ DÜNYAYI TAKİP ETMEK”
\n
\n Toplantının açılış konuşmasını yapan İHA Genel Müdürü Bonifield, İstanbul dışında ilk defa bölge müdürleri toplantısını Samsun'da yaptıklarını, bunda bölge müdürü Ali Yılmaz Ergen'in ısrarlı tekliflerinin rolü olduğunu ifade etti. İHA'da çok önemli gelişmelerin yaşandığını, ocak ayında 20. yaşını kutlayacağını belirten Bonifield, "Bu 20 yıllık süre içinde çok güzel işler yaptığımıza inanıyoruz. Şu andaki çalıştığımız hedefler İHA’yı 40. yıla taşıyacak güçlü temellerin atılacağı çalışmalar olacak. Çok daha uzun vadeli hedefleri olan bir müesseseyiz. Sadece bugünü, yarını, yarından sonrasını değil, 20 yıl sonrasını bile hesap ederek planlamalarımızı yapmak durumundayız” dedi.
\n
\n  
\n
\n İHA ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR 
\n
\n İHA bölge müdürleri toplantısının Samsun’da ilk defa yapılmasından dolayı mutlu olduğunu dile getiren Samsun Valisi Hüseyin Aksoy ise, bu toplantının Samsun’un tanıtımı anlamında önemli olduğunu ifade etti. Basının önemli olduğunu kaydeden Aksoy, görev yaptığı yerlerde İHA’yı takip ettiğini ve bu zamana kadar İHA’nın basın etik ve ilkeleri dışına çıktığına şahit olmadığını belirtti. Aksoy, “ İHA’da geçmişten bugüne kadar çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Onların bu çalışmalarının diğer ajanslar tarafından da örnek alınması bakımından önem taşıdığını ifade etmek istiyorum” diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da inşaatta facia! 1 ölü, 1 yaralı

1 Samsun'da inşaatta facia! 1 ölü, 1 yaralı

Onur Eriş veda etti

2 Onur Eriş veda etti

Samsun'da tarla kavgası: 3'ü ağır, 4 yaralı

3 Samsun'da tarla kavgası: 3'ü ağır, 4 yaralı

Samsunspor Türkiye'ye örnek olacak

4 Samsunspor Türkiye'ye örnek olacak

Samsun'da taciz rezaleti! Öğrenci servisinde...

5 Samsun'da taciz rezaleti! Öğrenci servisinde...

Samsun'da dev operasyon: 13 gözaltı

6 Samsun'da dev operasyon: 13 gözaltı

Samsun'da 'tarla sürme' kavgası: Yaralı sayısı arttı

7 Samsun'da 'tarla sürme' kavgası: Yaralı sayısı arttı

Samsun'a geliyordu...Tonlarca hamsi yola saçıldı!

8 Samsun'a geliyordu...Tonlarca hamsi yola saçıldı!

Ters yola giren kamyon dehşet saçtı!

9 Ters yola giren kamyon dehşet saçtı!

Tepkiler çığ gibi büyüyor... Tek rakip hakemdi

10 Tepkiler çığ gibi büyüyor... Tek rakip hakemdi