TEMLİKLERİ ERTELE SÜPER LİG E ÇIKALIM

Eski Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz ı ziyaret ettiğini açıklayan Altın, Kendisinden temlikleri ertelemesi yönünde ricam oldu. Dedim ki temlikleri erteleyin, Samsunspor u Süper Lig e çıkaralım, şampiyon yapalım. Söz veriyorum. Ancak şu ana kadar olumlu b

TEMLİKLERİ ERTELE SÜPER LİG E ÇIKALIM
ÇARPICI AÇIKLAMALAR 
Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, Haberaks Tv de her salı akşamı ekranlara gelen Sporaksiyon programında önemli açıklamalarda bulundu.Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın,  Haberaks Tv de Muhammet Çavuşoğlu nun sunduğu  Avni Demir ve Ender Gür ün yorumcu olarak yer aldığı Sporaksiyon programında çarpıcı açıklamalar yaparken, eski başkan Kazım Yılmaz la temlikler konusunda yaptığı görüşmenin detaylarını da açıkladı. Programın canlı yayın konuğu olan Erhan Altın, eski Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz ı bir süre önce ziyaret ettiğini ve temlikleri ertelemesini rica ettiğini ancak şu ana kadar olumlu bir cevap gelmediğini söyledi. 
YILMAZ DAN RİCADA BULUNDUM 
Eski Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz la görüştüğünü doğrulayan Erhan Altın, Sayın Kazım Yılmaz ı ziyaret ettim. Samsunspor un menfaati olan her yere giderim. Hiç çekinmeden. Kimse de umurumda değil. Yeter ki Samsunspor a katkımız olsun. Gittim, görüştüm doğrudur. Allah ın bildiğini kuldan saklamanın bir anlamı yok. Sayın Kazım Yılmaz la konuştuk. Kendisinden temlikleri ertelemesi yönünde ricam oldu. Dedim ki temlikleri erteleyin, Samsunspor u Süper Lig e çıkaralım, şampiyon yapalım. Söz veriyorum. Şu ana kadar olumlu bir şey olmadı diye konuştu. 
BİZİ SALLADILAR, YIKAMADILAR 
Takımla ilgili açıklamalarda da bulunan Altın, şunları söyledi: Şu anda bazılarının sallayıp yıkamadığı bir grubumuz var. Şartlar ne olursa olsun sezon sonuna kadar gideceğiz. Lütfen bizleri yok ederken Samsunspor u yok etmeyin. Bu takıma darbe vurmayın. Şu anda Samsunspor yaşam mücadelesi veriyor. Futbolcularıma her şeyi gerçekliğiyle anlatıyorum. Şeffaf oluyorum. Sonuna kadar devam edeceğiz. Yoksa yok. Antrenmana çıkmama maça çıkmama gibi bir düşünce yok. Böyle bir oyuncum yok. Hepsi aslanlar gibi. Çok karakterli çocuklar.  
HERKES VÜCUDUNU KOYMALI 
Bu böyle oluyor diye bir şeyler yapmamak olmaz. Birileri gelip sahip çıkacak. Taşın altına el değil dağ kaya kalmadı artık. Takımın altına herkes vücudunu sokacak. Parmak yetmez artık. Ben çeker giderim ama aklım burada kalır. Ana baba kardeş şefkatini aratmamak adına onlarla birlikte yatıp kalkıyorum. Gece yarısı bir sıkıntıları varsa bana anlatıyorlar, dinliyorum, gideriyorum. Bu mücadeleyi Samsun taraftarına inanarak yapıyorum. Futbolcular bana inanmasaydı bu ortam olmazdı.  Şu anda hiç kimse kuruş almadı. Herkes bir beklenti içerisinde. Ancak futbol adına kriz yok.  
MUKAVELEMİ YIRTARIM 
Bu takımı sıkıntılara rağmen bu noktaya kadar getirmek kolay değil. Bu ligde benden tecrübeli bir teknik adam varsa gelsin konuşalım. Gençlerden şampiyon yapan var mı var. Kimi şampiyon yaptılar. Takımlar ortada. Alayım ben de öyle oyuncular. Listem var vereyim. 10-15 puan arayı açayım. Açmazsam mukavelemi yırtıp atarım, bu işi yapmam. Tecrübe yok, şu yok bu yok diyorlar. Bunu konuşurken ligi bir inceleyin lütfen.  
KURTULUŞ PLANI 
Ben bir plan program yaptım Samsunsor için. Yönetime de sundum. Bir kurtuluşu var kulübün. Süper Lig e çıkmak. Oradan gelecek 50 milyon liranın 40 milyon lirasına hiç dokunulmayacak borç sıfırlanacak. Kalan 10 milyon liraya transfer yapılacak. Küme düşülebilir, düşülmeyebilir de. Ama borç sıfırlanacak. Asansör takım olmaz. Artık kalıcı olur. Ama maalesef planlarımızı şu ana kadar maddi olarak gerçekleştiremedik.  


EN ÇOK OKUNANLAR

Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

1 Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

2 Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

Kırıkhan'da çocuklardan askeri konvoya sevgi seli

3 Kırıkhan'da çocuklardan askeri konvoya sevgi seli

Bursa'da Fenerbahçe'ye yoğun güvenlik önlemi

4 Bursa'da Fenerbahçe'ye yoğun güvenlik önlemi

Beyoğlu'nda trafik kazası; 2 yaralı

5 Beyoğlu'nda trafik kazası; 2 yaralı