'Birliğimizi, dirliğimizi koruyalım'

Afyonkarahisar'a giden CHP Heyeti'ne başkanlık eden Haluk Koç, "Sıkıntılı günlerden geçiyoruz. Milletçe birliğimizi ve dirliğimizi koruyacağız" dedi

'Birliğimizi, dirliğimizi koruyalım'

\n  

\n
\n Afyonkarahisar’da askeri mühimmat deposunda meydana gelen patlamanın ardından aralarında CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç ve CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil’in de bulunduğu heyet, Şehit Uzman Çavuş Mete Saraç Kışlası'na geldi.  Kışla önünde şehit yakınları ile görüşen CHP heyeti, aileleri teskin etmeye çalıştı. 
\n
\n  
\n
\n SIKINTILI GÜNLERDEN GEÇİYORUZ
\n
\n Olayın takipçisi olacaklarını belirten CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, her gün televizyon kanallarında acı bir olay duymaktan büyük üzüntü yaşadığını kaydetti. Koç, “CHP olarak, tüm milletimize başsağlığı diliyoruz. Gencecik Mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Sıkıntılı günlerden geçiyoruz. Milletçe birliğimizi ve dirliğimizi koruyacağız. Birbirimize kuyu kazmadan, birbirimizin arkasından kötü siyaset örneği göstermeden bu zor günleri ortaklaşa bir duruşla aşma gereğinde olduğumuzun altını bir kez daha çiziyoruz” dedi.
\n
\n  
\n
\n BAĞIRIMIZA TAŞ BASTIK
\n
\n Koç ve beraberindeki heyet, daha sonra bilgi almak üzere Şehit Uzman Çavuş Mete Saraç Kışlası'na girdi. Yaklaşık 30 dakika kışla içerisinde kalan heyet, çıkışta da ailelerin dertlerini dinledi. Koç, “Sizin yalnız olmadığınızı belirtmek için buradayız. Soruşturma devam ediyor. Hepimizin içi yanıyor. Ben hepinize sabır diliyorum. Umarım bu soruşturma sonunda nedeni, niçin ortaya çıkacak. Birliğimizi dirliğimizi koruyarak bu karanlık günlerin üstesinden geleceğimize inanıyorum. Bağrına taş basmayı alışkanlık haline getirmiş milletimizin başı sağ olsun" diye konuştu.CHP heyeti, incelemelerinin ardından hastanede tedavi gören yaralı askerleri ziyaret etti.  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Sakarya'da rekor kırıldı

1 Sakarya'da rekor kırıldı

Hayati Tekin sahaya iniyor

2 Hayati Tekin sahaya iniyor

Samsunspor taraftarları akın etti...

3 Samsunspor taraftarları akın etti...

TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

4 TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

Tekin, adaylık için istişarede

5 Tekin, adaylık için istişarede

Samsun'da yaralı genç şoka girdi

6 Samsun'da yaralı genç şoka girdi

Samsun'da asansör boşluğuna düşen kişi öldü

7 Samsun'da asansör boşluğuna düşen kişi öldü

Samsun'da çatıdan düşen kişi ağır yaralandı! O anlar kamerada

8 Samsun'da çatıdan düşen kişi ağır yaralandı! O anlar kamerada

Samsunlular dikkat! Son 14 gün!

9 Samsunlular dikkat! Son 14 gün!

Bodrum'da kurtardı, Sakarya'da olmadı

10 Bodrum'da kurtardı, Sakarya'da olmadı