Sıcaklıklar düşüyor

Hava sıcaklıklarının 4 ila 7 derece arasında azalacağı bildirildi. Kütahya, Eskişehir, Kırklareli, Tokat, Diyarbakır, Siirt ve Batman'da sağanak yağış bekleniyor

Sıcaklıklar düşüyor

\n  

\n
\n Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, hafta başından bu yana sıcak hava kütlesinin etkisinde bulunan Türkiye'nin kuzeydoğu kesimleri genellikle parçalı ve çok bulutlu, diğer yerler az bulutlu ve açık geçiyor.
\n
\n  
\n
\n Yapılan son tahminlere göre, yurdun kuzey kesimlerinin yarın serin ve yağışlı havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor. Yarın Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz, Kütahya, Eskişehir ve Kırklareli çevrelerinde, cumartesi günü; Marmara'nın doğusu ile Karadeniz kıyılarında, pazar günü; Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Tokat, Diyarbakır, Siirt ve Batman çevrelerinde aralıklarla sağanak yağış geçişleri bekleniyor.
\n
\n  
\n
\n Rüzgarın; kuzeybatı kesimlerde kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden 30-50 km/s, Güney Ege kıyılarında kuzey ve kuzeybatı (Karayel) yönlerden 40-60 km/s hızla eseceği tahmin ediliyor.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Tavşanlı - Emet Karayolunda trafik kazası: 7 yaralı

1 Tavşanlı - Emet Karayolunda trafik kazası: 7 yaralı

Kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı

2 Kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı

Bilecik'te yol verme meselesi kanlı bitti: 1 yaralı

3 Bilecik'te yol verme meselesi kanlı bitti: 1 yaralı

Eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şahıs hayatını k

4 Eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şahıs hayatını k