Bu fırsat kaçmamalı

ASKON Genel Başkan Yardımcısı Adnan Danışman, ülke ekonomisi açısından stratejik önemi bulunan Samsun'un olması gereken yerde bulunmadığını belirterek, "Uçak sanayinin Samsun’da geliştirilmesi birçok vilayete göre çok daha kolay ve elverişli durumdadır. B

Bu fırsat kaçmamalı

\n  

\n
\n Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Merkez Teşkilatlanma Komisyonu, Samsun Şubesi'ni ziyaret etti.  Ziyarette öncelikli olarak ASKON Samsun Şubesi’nin yapılanma ve üye çalışmaları hakkında fikir alışverişi yapıldı. Önümüzdeki günlerde kongre yapılması düşünülen ASKON Samsun Şubesi’nin kongre hazırlıkları değerlendirildi. 
\n
\n  
\n
\n ÖNEMLİ DEĞERLER KATIYOR 
\n
\n Toplantıda ev sahibi olarak açılış konuşmasını yapan ASKON Samsun Şube Başkanı İrfan Şenocak, ASKON’un Samsun’ da yaptığı faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. ASKON’un bir sivil toplum örgütü olarak var olmasının Samsun’a önemli değerler kattığını belirten Şenocak “ASKON, gerek Samsun ekonomisi olsun gerekse ticareti olsun kente önemli değerler katıyor” dedi.
\n
\n  
\n
\n KATKI VERMEK ZORUNDAYIZ
\n
\n Genel Başkan Yardımcısı Adnan Danışman ise, genel ekonomik değerlendirmeler yanında Samsun ilinin ülke ekonomisi açısından stratejik önemine değindi. Ancak henüz Samsun’un olması gereken bir yerde olmadığını, hak ettiği yere gelebilmesi için ASKON’un elinden geleni yapacağını ifade etti. Danışman, "Samsun, lojistik açıdan stratejik bir konjonktüre sahiptir. Bu alanın gelişmesi için yapılacaklar var. İnşallah bizler de gerek projelerimizle, gerek rehberliklerimizle Samsuna katkı vermek arzusundayız.  Uçak sanayinin Samsun’da geliştirilmesi birçok vilayete göre çok daha kolay ve elverişli durumdadır.  Bu fırsat heba edilmemelidir. Samsun’un muhteşem bir tabiatı var, gerek tarım ve tarım teknolojileri gerekse turizm açısından Samsun fırsatını ülkemiz henüz yeteri kadar değerlendirememektedir. El ele vererek bu gelişmeleri sağlamayı başarabiliriz. İnşallah Samsunlu arkadaşlarımız da bizleri daha fazla tahrik ederler ve daha fazla talepte bulunurlar. Böylece hep birlikte çok daha iyi çalışmalar yaparız” diye konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

13 Aralık Perşembe Samsun hava durumu! O ilçelerde kar yağışı bekleniyor

1 13 Aralık Perşembe Samsun hava durumu! O ilçelerde kar yağışı bekleniyor

Samsun'da yangın paniği: 4 kişilik aile ölümden döndü

2 Samsun'da yangın paniği: 4 kişilik aile ölümden döndü

İkisi de tribünde

3 İkisi de tribünde

Yüksek Hızlı Tren ile kılavuz tren çarpıştı: 7 ölü, 46 yaralı

4 Yüksek Hızlı Tren ile kılavuz tren çarpıştı: 7 ölü, 46 yaralı

Samsun'da sendika başkanına FETÖ cezası

5 Samsun'da sendika başkanına FETÖ cezası

Yüksek Hızlı Tren banliyö treni ile çarpıştı: Çok sayıda yaralı var

6 Yüksek Hızlı Tren banliyö treni ile çarpıştı: Çok sayıda yaralı var

Ankara'da kartpostallık kar manzaraları

7 Ankara'da kartpostallık kar manzaraları

Emin Kar: 'Taçlandıracağız'

8 Emin Kar: 'Taçlandıracağız'

Belirsizlik sürecek

9 Belirsizlik sürecek

İstanbul'da farklı adreslere uyuşturucu operasyonu

10 İstanbul'da farklı adreslere uyuşturucu operasyonu